Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne legyen...

Mit tegyek hogy ne legyen balesetem? 20/L

Figyelt kérdés
Hosszú útra indulunk a családdal autóval és nagyon félek hogy balesetünk lesz,nem attól félek hogy én fogom okozni mert nagyon biztonságosan és szabályosan vezetek,de mivan ha más fog nekünk jönni vagy valami vagy olyan szabálytalanul fog vezetni valaki hogy az életünk is veszélyben lesz?! Hogyan lehetne ezt elkerülni hogy ne történjen baj?

febr. 22. 16:17
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
#30 Én voltam kezdő, de nem volt választás kérdése, hogy félek, mert ha menni kell, akkor menni kell. Aki megengedheti azt a luxust, hogy itt hisztizzen, az ne vezessen. Gondolom dolgozni sem megy be, mert fél, hogy koszos a kilincs.
febr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és később odaérni b*zis. 10 perc is számít, gyakorlatilag megspórolod az időt egy sz*rásra.
febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
#28 Most azt hiszed vicces voltál, de ha majd eléd is kiugrik egy vad, esetleg a családod is a kocsiban lesz veled, ösdzetörik az autód, akkor már másként vélekedsz majd. Nem kívánok neked semmi rosszat, pont ellenkezőled! De ha egyszer ilyen helyzet közelében leszel,akkor jusson eszedbe a mostani kommented ! 😉
febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 bazaltkaroly ***** válasza:

#31 Miért lenne kizáró ok, hogy itt kér tanácsot? Nem értem az összefüggést?

Inkább támogasd. Valahol el kell kezdeni a fejlődést, és neki ez egy jó lehetőség rá. Inkább kérdezzen, minthogy elhitesse magával, hogy született sofőr, mint az átlag autósok nagy része.

febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
15%
Maradj otthon, atombiztos bunkerbe tessék beköltözni..
febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!