Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tudtok elmondani, a...

Mit tudtok elmondani, a Nyíregyházi főisk. UTASSZÁLLÍTÓ PILÓTA képzéséről?

Figyelt kérdés

Szóval ennek a főiskolának a Műszaki és Mezőgazdasági karának Közlekedésmérnöki tanszékén lehet elvileg pilóta képzésben részt venni ingyen...

Minden érdekelne erről a képzésról.

Pontosan milyen szakra kell jelentkezni, a pilóta képzéshez?

Csak rész infokat lehet a net-en találni, érdekelne az egész folyamat...A jelentkezéstől, a pilóta jogsiig...


2009. nov. 17. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs komoly protekciód ne is álmodj róla. :-/


Érdemes, vitorlázórepülő szakszolgálati engedélyt szerezned előtte, régen azért plusz pont járt. (lehet, h most már nem...)


Ha végzel, akkor még nem vagy "készen" arra, hogy utasszállító pilóta legyél. A suli után még sokat kell repülni, tanulni nagyrészt saját zsebből.


Ha nagyon jó jegyeid vannak+protekciód+8-10.000.000Ft a következő 4-5 évre, akkor érdemes belevágni.

2009. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Segítségre és információra lenne szükségem, nem a lári fári írásokra... Már elnézész, de sokszor elhangzott már az oldalon, ehez hasonló kérdés és mindig ez volt...

VAN AKINEK TÉNYLEG EZ AZ ÁLMA

Konkrétan a Nyíregyházi főiskolával kapcsolatban kell információ...

Nem arra vagyok kíváncsi kit kell ismerni és kinek a seggét kell kinyalni, más út is van az elhelyezkedéshez...

Annak örülnék a legeslegjobban, ha valaki olyan írna aki, a ott végzett vagy legalább ismer valakit akinek köze volt az intézményhez... és konkrét információkat tud(esetleg 2 milliós diferencia nélkül (8-10) :D:D:D )

2009. nov. 17. 17:16
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

olyan írt, te kis majom.


Sok sikert a továbbiakhoz.

2009. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az ilyen jellengű kiírással időt spórolsz, ha nem csinálod... Egy idegbeteget, aki trágár jelzőket ír ki egy másik emberről.... jaj

Az nem konkrét információ... Mi volt ebben a konkrét?

2009. nov. 17. 17:37
 5/12 anonim ***** válasza:

Sok újat lehet akkor nem fogok neked mondani:

-Valami rohadt sok pont kell hogy bekerülj, de nem hiszem hogy feltétlen szükséges a protekció, de azért nem árt.

-Pont az a lényege, hogy akinek van kb 10 millája az simán elvégezhet tanfolyamokat, itt sokkal kevesebbért (asszem 100 ezres nagyságrend, értsd kb mondjuk 300-900e) költségért támogatással beszerezheted őket, gyakorolhatsz, stb.

De az is lehet rosszul tudom.

2009. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm:):)

Akkor a közlekedésmérnöki tanszéket kell megjelöljem? vagy azon belül valamit?

Akkor ez konkrétan a pilóta végzetséget ad vagy a mérnöki kar mellet, elvégezhetem ezt is? ezt nem értem sajnos, hogyan működik....

2009. nov. 17. 19:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdezz itt:


[link]

2009. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
2009. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

közlekedésmérnöki-légiközlekedési-hajózó szakirányra kell jelentkezned

ne keverd össze a sima közlekedésmérnökivel

2009. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom hogy még érdekel-e de én is pilóta vagyok (wizzair)soha nem jártam a Nyíregyházi Főiskolára az ELTE-ÁJK diplomám van. Ha a szüleidnek megfelelő protekciójuk és pénzük van a MALÉV-nál képeznek utasszállító pilótákat.Nekem az hogy főpilótaként repülhetek 7 évembe,a szüleimnek majdnem 20millió forintba került.
2010. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!