Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lányként mennyi esélyem van...

Lányként mennyi esélyem van ahhoz, hogy utasszállító pilóta legyek?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta foglalkoztat a repülés gondolata és minden vágyam az,hogy egyszer "pilótanő" lehessek.(nagyon érdekel még a légikatasztrófák című ismeretterjesztő sorozat,amit nem a vér miatt nézek,hanem azért,hogy minél több mindent megtudjak azokról a gépekről,amik lezuhantak)Ha hiszitek,ha nem,ha elmegy felettem egy alacsonyan szálló repülő én azt megállapítom,hogy milyen típus.Örülnék,ha véleményt írnátok!!!

15/L


2010. márc. 30. 09:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
0 azaz nulla %
2010. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden esélyed magvan. Egyik lány ismerősöm repülőgépész. Ha elég gazdagok a szüleid, hogy egyetem után kifizessék a képzést (több millió ft), akkor hajrá!
2010. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

egyetem után már nem kell képzés... maga az egyetem a képzés: Magyarországon ez a : Nyíregyházi Főiskola- MMFK- légi hajózó (vagy valami ilyen) szak

enélkül nem sok esélyed van utasszállítót vezetni

2010. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
2010. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A képzés, amiről beszélek, a gyakorlati képzés először szimulátoron, majd kisgépen, aztán nagyobb gépeken is. Enélkül szerinted engednek repülőt vezetni? A kerozin k. drága és sokat zabál belőle a gép, azt biztos, h ki kell fizetni, plusz még az oktatást is. Az egyetem (BME-KSK) csak az alapokat adja.
2010. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
amiről én beszéltem, NYF az is megadja az alapokat.. ha végzett elmegy pl kisgép oktatónak, lesz sok repült órája, és jelentkezik valamelyik céghez.. azok meg majd betanítják
2010. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Szia!


Van 2 pilóta ismerősöm. A nyíregyházi főskolán tanultak. A képzés ára pár éve volt 1, 5 millió Ft/ félév

Ez komoly, nem viccelek.

2010. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja, akkor ezek szerint ott benne van a képzésben a fizetős rész. Na, Pesten külön egyetem (ingyen) és ráépített fizetős képzés. Kb. hasonló a végösszeg szerintem.
2010. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
van az NYF-en államilag támogatott képzés is, de csak max 5 embernek/év. És nem egyszerű bejutni:)
2010. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát én úgy tervezem,hogy 17 éves korom után megtanulok motoros géppel repülni,aztán majd utána a többi jön magától...
2010. márc. 30. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!