Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Azt mondják kőbánya kispest...

Azt mondják kőbánya kispest veszélyes hely, mitől kéne tartanom vagy kik vannak ott?

Figyelt kérdés

Hajléktalanoktól nem félek. Ha tudtok esetet írjátok, vagy konkrét példát.

Válaszokat köszönöm!


2011. febr. 5. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ott lakok fél éve a Kökitől pár perc sétára Kispesten. Valóban úgy tartja a városi legenda, hogy veszélyes hely. Maga a kispesti lakótelep szerintem semmi nem különb Budapest legtöbb lakótelepénél, sőt szép időben barátságos helynek tűnik:) Engem eddig semmilyen atrocitás nem ért. Magáról a vasút/metróállomásról annyi, hogy hajléktalan, cigány tényleg sok van sajnos, de szerintem nem sokkal rosszabb a helyzet, mint pl.: a Moszkva téren vagy a Népligeti aluljárónál. Szóval nem kell félned:)
2011. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Cigány kölykök unaloműzésből felderítő hadjáratokat csinálnak.

Zsákmányolnak kajak mint a középkorban.

2011. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Utolsó: Tiszta Spárta lehet akkor az a hely:D:D

2011. febr. 5. 22:08
 4/6 anonim válasza:
29%
Attól kell tartanod, hogy ha odaköltözöl, olyan igénytelenné válsz, mint azok, akik ott laknak.
2011. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A Kispestiek nem igénytelenek, nem veszélyes a környék nincs semmi amitől félni kéne.

Lehet azt mondják durva de semmi 6 szor próbáltak kirabolni 1 szer se tudtak és bunyó sem volt semmi szal ha nem rabolhat ki akkor nem is fog ilyen bűnözők vannak itt XD

2011. nov. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az előző vagyok. Kevés rá az esély h tolvajokkal találkozol max este de még akkor is kevés csak ha nagyon bemész a panelrengetegbe a játszóterek közelébe ott maximum
2011. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!