Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért ennyire pipa némely...

Miért ennyire pipa némely autós rám?

Figyelt kérdés

Nem vezetek veszélyesen, se nem gyorshajtok, nem csapom le a kanyart, nem vezetek felelőtlenül, nem bömböltetem a zenét, nem nyomatom a másikra rá a fényszórót, és mégis kb minden 2. héten van 1-2 autós aki rámnyomja a dudát.

Tegnap, kikanyarodtam egy kereszteződésbve, ahol tükör van, mert nem látni be rendesen, láttam, hogy jön az autó, de mindennap ott járok, és még messze volt, ha 50-60nal jött volna, akkor semmi nincs, erre kifordulok, 2.mp múlva mögöttem van(meg is lepett, mert ha normális sebességgel jött volna50-60nal, akkor kifordulok, és eltelik 3-4mp mire meglátom a belső tükőrbe!)

Erre izomból rámnyomja a dudát, jön mögöttem 2-3 méterrel, és nyomja a dudát 5-6mpig és nem hogy kikerűlt volna, és megelőz, miközben k-anyázik, nem, jön mögöttem 3 méterrel, amíg fel nem tudtam gyorsítani 60 körűlre.

Megnyomtam az elakadás jelzőt, amolyan "bocs, ne haragudj" okból, és utána is nyomja még rám a dudát vagy 3mp-ig.

Most komolyan rám lett ennyire pipa? Nem is hallottam még csak fékcsikorgást se lehúzott ablakkal mentem...

Most lehet hogy ideges volt, és én voltam ott, és rám dudálhatott, telibe, vagy komolyan ennyire idegesítő ez, hogy gyorsan hajt, és be kell menni a másik háta mögő, és nyomni 5-6mpig a dudát, és nem megelőzni?


Most csak túlreagálom, és egy barommal volt dolgom, vagy tényleg hülye vagyok?



2013. febr. 1. 11:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez meg hogy kerül ide? Volt tükör? Ez kinek dudál? Hogy? Hogy lassan megyek? A harminc az igenis biztonságos! Itt mindeki hülye?
2013. febr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

Figyelmesen elolvastam a kérdést és a válaszokat. Utóbbiak közül egy értelmeset látok, s az lett legjobban lepontozva.

Aki egy ilyen helyzetet nem tud értelmesen kezelni, helyette dudál mint állat, azt el kell tiltani a vezetéstől. Ez nem idegbetegeknek való tevékenység. Az ilyen agresszív emberek miatt történnek azok a balesetek amelyeknek olyan autós a kiváltója, akinek a kocsija nem sérül, s rendszerint úgy szelelnek el a helyszínről, hogy tudatában sincsenek annak, mit tettek. Egy ilyen miatt veszítettem el feleségemet és két lányomat. :_(

A kérdező bizonyára a bénázók közé tartozik, különösen ha figyelembe veszem, hogy egy nap kiírt vagy 5 nagyon hasonló kérdést. Ez sem jó, de a közlekedésnek az ilyenek is egyenrangú játékosai. A forma 1-es versenyeken is vannak kutyaütők, akkor az utcákon is el kellene viselni.

Vészhelyzetet nem okozott. De ha esetleg szépíti is a dolgot, a szorult helyzetből nem a duda menekit ki, hanem a fék és a kormány.

2013. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10%
suzukid van, igaz kérdező? A suzukisokat veszik ennyire szarba az autósok.
2013. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem a helyzetet, nekem egy kettesgolfom van, és tényleg sok barom van, aki ötvennel megyek a városban és egy méterre jön mögöttem, kisüti a tükörből a szemem hogy nem látok semmit, ha lassítok, ha gyorsítok tartja a métert, meg nem előz, és nem tudok sokmindent csinálni vele. Vagy nyomom a kövéreket, hadd szíjja a kormot, vagy nyomok egy satut, hátha belém jön. Néhány már tutira összeszarta magát, éppenhogy került ki. Érdekes mód, előtte egy saab 9000-m volt, akkor ez kevésbé fordult elő, pedig azzal sem száguldoztam.
2013. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!