Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 95-ös busz tényleg lepukkant...

A 95-ös busz tényleg lepukkant, veszélyes helyeken jár?

Figyelt kérdés
A 95-ös busz a Puskás Ferenc Stadion és a Felsőcsatári köz között jár, kíváncsi vagyok kinek mi a tapasztalata.

2023. júl. 30. 05:37
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sokszor utaztam rajta és nincs negatív tapasztalatom.
2023. júl. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Dehogyis. A Hős utcánál ugyan megáll, de ma már az a vidék sem sok vizet zavar, még ha nem is költöznék az utca keleti részére. A Pongrácztelep is rengeteget konszolidálódott. Kőbánya központja egy klasszikus munkáskerület forgalmas csomópontja, ott aztán mindenféle ember megfordul, de ettől még nem veszélyes hely, ez nem Latin-Amerika. Utána meg kertvárosok sora jön meg egy kórház, egy piac, meg börtönök. Ott ugyan látni bűnözők rokonait néha integetni, de ugye ők “látogatni” jöttek, nem balhézni. A temető meg végképp nyugis hely, ott maximum a látogatók felügyelet nélkül hagyott táskát dézsmálják meg.
2023. júl. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
A Liget tér környékén lehetnek cigányok rajta oda-onnan, de kevés hely van, ahol ők nincsenek. Egyébként nem különösebben problémás.
2023. júl. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Rákerestem, ez egy régebbi eset, de hasonlókat az egész országból hallani:


Megvertek egy BKV-sofőrt, mert jegyet kért, mentők vitték el

[link]

2023. júl. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

7 évvel ezelőtti esetet idehozni példának az puszta hangulatkeltés.


Használd nyugodtan a 95-öst.

2023. júl. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
5: éppen azt írtam, hogy hasonló eseteket az egész országból hallani, vagyis nem rosszabb, mint máshol
2023. júl. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem, az Óhegy park körül is megy ami Kőbánya rózsadombja, ráadásul elsőajtós, szóval nem tud felszállni rá mindenféle lumpen elem.

2: voltál valaha Latin-Amerikában? Én igen és ennél nagyobb hülyeséget nem írhattál volna.

2023. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Régen a 90-es, 2000-es években a Felsőcsatárin laktam, és egész gyerek- és tinikoromban ezzel a busszal jártam suliba. Hát, akkoriban nem volt egy szívderítő élmény, de ha nem kötekedtél, nem volt semmi gond. Azóta már nem ott lakom, de a Hős utcán szoktam olykor keresztül autózni, és már nem az a problémás környék, mint volt. A Mázsa, Liget térről nincs friss infóm. Az elmúlt 5 évben talán kétszer ültem ezen a buszon, és abszolút nyugis utam volt.
2023. júl. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11%

Na a szokásos budapest-felszopó gyakorikérdésekes informatikus-hadsereg teszi a dolgát, szépen fel is pontozták magukat, alig lehet levinni őket még 90%-ra is. :D


Eleve a puskás stadion egy undoríto szarfészek, tele csövessel, drogossal meg cigánnyal. Aztán még Hős utca, Pongrácz út, Kőbánya, csupa értelmiségi környék...

Eleve már Kelenföldön meg a Széll Kálmán téren sem lehet megmaradni, mert 2 perc alatt betalál valami aljadék, de majd ezen a retek 95-ösön nyilván nyugodtan fogsz utazgatni. Persze a pesti tahóknak már az is jónak számít, ha nem lőnek és nincs Latin-Amerika, annyira hozzászoktak a mocsokhoz.

2023. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!