Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A H8-as illetve a H9-es Hév...

A H8-as illetve a H9-es Hév vonala tényleg olyan veszélyes mint ahogyan elmondják/leírják?

Figyelt kérdés
Olvastam több cikket aminek a hitelessége azért megkérdőjelezhető, hogy szinte mindennap történnek kisebb nagyobb balhék ezen a vonalon (ami azért aggodalomra ad okot.) Illetve én is tapasztaltam amikor ezen a viszonylaton utaztam, hogy vannak furcsa arcok és nem szívesen vagyok itt, de balhét sosem láttam.. Valóban igaz ez, hogy veszélyesebb mint bármelyik másik, vagy csak legenda?

2023. szept. 11. 12:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
Hülyeség , nincs semmi probléma a járaton .
2023. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%

#9 Vergődhetsz kedves kérdező, ettől még simán csak tök értelmetlen a kérdésed.


Hiszen leírod, hogy TE MAGAD is utazol ezen a viszonylaton, tehát TISZTÁBAN VAGY VELE hogy milyen. Majd felteszed a kérdést, hogy tényleg olyan-e amilyen, miközben SAJÁT MAGAD tisztában vagy vele, hogy nem olyan.


De mégis megkérdezed... Fuck Logic.

2023. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Itt egyedül kettőnk közül te vergődsz.. :) Én csak megkérdeztem milyen átlagban, nem utazok vele nap mint nap. Idén összesen max 2x utaztam vele úgy, hogy az Örs Vezér Tere közelében lakom, a kérdést azért tettem fel mert mint leírtam fentebb vannak ismerőseim akiket ért károsodás a 2 viszonylaton, és ennek tükrében érdekel a válasz, mert bizonyosan van aki gyakran utazik arra és érdemben tud válaszolni! Talán te ismered a XVI.kerületet, Kistarcsát, Kerepest, Mogyoródot és Gödöllőt is? :)
2023. szept. 11. 21:28
 14/22 anonim ***** válasza:
19%
Manapság szinte minden BKV-járat veszélyes. Az utóbbi 1-2 évben nagyon megszaporodtak rajtuk a drogosok, a csövesek és a cigányok.
2023. szept. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Cinkotán, a HÉV állomás közelében több illegális munkásszálló (uzsoraalbérlet) van családi házakban kialakítva, illetve a Hős utcából sokakat Kerepesre költöztettek ki. Ennek a két helynek a lakossága megjelenik a HÉV utazóközönségében is.
2023. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A H8-asnál Kerepes és Kistarcsa között szoktak lenni. De általában pedofilok, mivel a ,,menthetetlen" hajléktalanok és társait a jegyvizsgáló már le szokta őket zavarni, mert jegyet nem vesznek (és nem is akarnak), és a kalauz előtt is kötekednek.
2023. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
#16 (16-os vagyok) A H9-esről keveset tudok, viszont azt igen, hogy a (külön) szakasza rövid, így kevesebb ,,préda", kevesebb pedofil. Szóval biztonságosabb.
2023. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy "pedofil"? Konkrétan gyerekekre mennek rá a héven, nappal? Én is pont 2001-es vagyok, és akkor nem is olyan régen ez a veszély is fenn állt volna akár nálam is, azért ez durva!
2023. szept. 23. 20:43
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt most elsődlegesen a perverz emberekre és zaklatókra gondoltam.
2023. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
85%
H9-en nincs cintányér,leginkább utas is 6-7 fő van mert aki csömöri az busszal jár,páran használják árpádföldre.Két utcával van mögöttünk a megálló,a lányom is azzal jár cinkotáról néha ha nem megyünk érte.A gödöllői szarabb,kerepes körül tele van kokeróval.De biztos hogy a csepeli meg a ráckevei sokkal gázabb a sok putris miatt.
2023. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!