Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenben a buszra felszállá...

Debrecenben a buszra felszállás után 3-5 másodperccel megbüntettek, pedig kezemben volt a netes alkalmazás, csak az ellenőr elállta a qr kódhoz vezető utat, mit tehetek?

Figyelt kérdés

A buszon kívülről is van qr kód, de azt nem érzékelte az alkalmazás, emiatt azt terveztem, hogy (a megnyitott qr kód olvasó felülettel a telefonomon, amelyet elég látványosan tartottam a kezemben, ha esetleg van kamera a buszon) a buszra való felszállást követően azonnal be olvasom a buszon belül. Felszálltam, busz tele, jobbról balról ellenőr, hiába mutattam nekik azonnal, hogy kezemben van a megnyitott felület gondolkodás nélkül megbüntettek.

Szerintem teljesen abszurd a helyzet. Tudok tenni valamit?


2023. szept. 20. 12:02
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Jelenleg ott tart az ügy, hogy még aznap megírtam nekik e-mailen mindent felülvizsgálatot kérni a büntetés miatt. 2 nappal később visszajött egy automatikus üzenet, hogy köszönik, hogy kerestem őket, a levelem miatt megáll a büntetés emelkedése (mert 3 napig 6000 utána talán 9000 Ft) és keresnek, amint tudnak.

De már jónéhány nap eltelt, úgyhogy nem tudom, hogy mi lesz ebből, jövőhét vége felé felhívom az ügyfélszolgálatot és érdeklődöm.

2023. szept. 30. 12:18
 22/24 anonim ***** válasza:
Mindenképpen írd meg, és persze írd le a buszjárat pontos indulási dátumát, illetve a busz rendszámát is, illetve Óra, perc pontosan mikor történt mindez.
2023. okt. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Még mindig nem kaptam semmi visszajelzést
2023. okt. 5. 13:29
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkoznék, ha a büntetésen kívü kapnál értelmes választ.
2023. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!