Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A máv első osztályon van...

A máv első osztályon van konnektor, vagy miben nyújt többet a sima 2. osztálytól?

Figyelt kérdés
Kerestem leírást a neten róla, de egyszerűen nem találok semmit sem. IC-t railjetet, mindent megtaláltam ezt nem, mivel soha nem utaztam az első osztályon nem tudom mit tartalmaz...
2011. szept. 1. 20:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

21:32 nem láttam még olyat ICn, h asztalonként 4konnektor.

Azt idéztem, amit olvastam.

2011. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Tessék, itt van Neked 2 konnektor:

[link]

A szemben ülőknek van még kettő. :D

2011. szept. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
2011. szept. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
gyerekek, le a kalappal. ez valami osztrák, vagy német vonat lehet, amit linkeltetek? mert itt, a kék villámon, örülünk, ha a "hasítottbőr" ülésre nem hugyozott rá a cigány, meg nincs összeokádva a kabin. konnektor?! néha a fűtéskapcsoló sincs meg télen, azt fagyoskodunk...
2011. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy magyar IC.
2011. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Bármily' hihetetlen, ez magyar vonat. A mostanában sokat emlegetett 3. generációs IC-kocsik első osztályú, Apee jelű, 19-37 középszámú változata. Szépek, újak, jól felszereltek, csak van pár konstrukciós baklövésük, mint pl. a 140 km/h-s megengedett legnagyobb sebesség.
2011. szept. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Másodiknak: Van a RailJeten is konnektor a másodon az ülés alatt.
2011. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

EuroCity 1. osztály:

[link]

[link]

Ezek elég régi kocsik, így sajnos csak takarítós konnektor van


InterCity 1. osztály:

[link]

[link]

Az Apee kocsiban biztosan van konektor, az Ap-ben általában igen, de csak néhány a függöny mögött.


Gyorsvonati 1. osztály:

[link]

ezekben egyáltalán nincs konnektor, takarítani sem


Sebesvonati 1. osztály:

[link]

ezekben sincs


Személyvonati 1. osztály:

[link]

itt csak takarítós konnektor van


Ezek a takarításra alkalmazható konnektorok nem használhatók laptopok üzemeltetéséhez, mivel a kocsi energiaellátása úgy van kialakítva, hogy menet közben esetlegesen ingadozhat a feszültség. Csak álló helyzetben, takarításhoz (pl.: porszívó) használják

2011. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
előző vagyok, azt kihagytam az előbb, hogy az ide belinkelt összes típus MÁV-Start-os jármű :)
2011. szept. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
a MÁV Apee és Bpee sorozatú InterCity kocsijaiban tegnaptól ingyen WIFI is van :)
2011. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!