Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ciki, ha egy középiskolásnak...

Ciki, ha egy középiskolásnak rajzfilmfigurás füzetei vannak? Vagy, ha ezek a mintás füzetek kis méretűek (A5)?

Figyelt kérdés

Csak azért mert imádom pl. Micimackót, Garfieldet...

A kis füzetek, meg azért kellenek, mert nem minden táskámba fér bele a nagy A4-es füzet.


2010. aug. 15. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Ha kicsivel állítasz be akkor tuti kidobnak :P

A figurás nem gáz, bár azt se értem minek füzet? :3

2010. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért akkor nem dobnak ki ha füzet nélkül állítok be? =o)
2010. aug. 15. 10:34
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hááát. Nálunk voltak, akiknek volt ilyen füzetük (de inkább nagy), de náluk tudtuk, hogy hozzájuk tartozik, vagy csak egyszerűen poénból hordtak ilyet.
2010. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki kis füzettel jött be arra jobban haragudtak mint rám akinek füzete se volt :3
2010. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A4-eset vegyél :S Ne a táskádhoz szabd a tanszereid :D Szerintem nem gáz, nálunk csomó gyereknek van micimackós, kutyás füzete és még rá is vannak kattanva, hogy de aranyos stb :D De megszólni sem szólják meg szóval szerintem egész nyugodtan csak A4-es legyen :)
2010. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy ha spirált veszek akkor valamilyen cuki csomagolópapírral behúzom az elejét. Egyébként ahonnan jövök ott ilyesmi füzeteim voltak és ott tudták, hogy én ilyen vagyok. Most új suliba megyek, tehát idegenek közé. De ha így megyek akkor itt is egy ilyen kép fog kialakulni rólam szerintem. Ismeretlenként ciki lenne?

Légyszi kort és nemet is írjatok!

2010. aug. 15. 10:52
 7/14 Doriiisss ***** válasza:
100%
Egyik oszt.társamnak még régebben HSM-es és hasonló füzetei voltak. Nagyon szekálták érte...sőt bevallom én is. A csaj 17 éves volt és még oylanokat hordott. Mi pedig beértük a sima egyszerű füzeteinkkel is..amik néha szakadtak voltak..
2010. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a kérdés, hogy milyen a füzeted, a ruhád, a hajad, vagy bármid, hanem hogy tudod-e hordani. Akkor fognak piszkálni, ha mellé piszkálható vagy. Ha lehet veled mit kezdeni, megszokják, hogy te ezt szereted.

23/l

2010. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hát szerintem elég cink.
2010. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én az egyetemre hordtam Barbie-s füzetet meg állatos tolltartót :D

senki sem nézett le, valaki pelyhes-tollal jött előadásra :)

Mondjuk ilyen high school-os sz*rokkal be nem állítanék. :D

2010. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!