Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ciki, ha egy középiskolásnak...

Ciki, ha egy középiskolásnak rajzfilmfigurás füzetei vannak? Vagy, ha ezek a mintás füzetek kis méretűek (A5)?

Figyelt kérdés

Csak azért mert imádom pl. Micimackót, Garfieldet...

A kis füzetek, meg azért kellenek, mert nem minden táskámba fér bele a nagy A4-es füzet.


2010. aug. 15. 10:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Láttad a doktor szöszi című filmet? abban van a csajnak egy jegyzettömbje az elején... olyanba jegyzetelj :)


Egyébként mindegy, és tanárfüggő... Válunk általában mindenhova A/4-es füzet kellett. De a tanár elmondja, hogy mekkora méretű és vonalazású kell. Azt már nem érdekli, hogy halacska, egyszarvú, falhozvert lóf@sz van az elején... (Na jó, a vége kicsit túlzás volt). De tényleg nem azt nézi... ha az osztálytársaid emiatt szekálnának (bár nem hiszem, hogy fognak, az én osztálytársaimnál genyóbbak nincsenek, és emiatt nem szekálnak senkit) akkor így jártak... le kell ejteni őket. Magadnak vetted a füzetet, nem mutogatni...


Persze nem kell az ilyen "plasztikpom-pom szilikon tonnasmink a fejemen leszarlak plázacica stílusban suliba menni, mert akkor mindenki utálni fog :)

2010. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

=o)

Köszi a válaszokat! Valószínűleg az lesz, hogy veszek spirál füzetet meg csomagolópapírt. Nem tervezek HSM-es cuccokkal virítani, mert nem szeretem. Maradok Micimacinál és Garfieldnál. Pelyhes tollam van nekem is aminek a közepén egy rózsaszín lepke van. =o)

2010. aug. 15. 16:22
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem is rajzfilmes füzeteim vannak és A5ösöek, persze csak olyan tárgyakhoz, ahol nem sok a jegyzetelni való:D Most megyek 11.-be és eddig nem szóltak érte se a tanárok se az osztálytársak:)
2010. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Egyetemen az egyik barátosném, él-hal a Hercegnős dolgokért... szóval neki minden füzete, cuki Hercegnős. :) Sőt még ilyen tolla is van... De nem zavar minket, nem is szekáljuk... :)
2010. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!