Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már jelentkeztem záróvizsgá...

Ha már jelentkeztem záróvizsgára de mondjuk a szakdolgozatom nem adom le, akkor autómatikusan törlődik a jelentkezésem?

Figyelt kérdés
Sajnos magánéleti problémák miatt a szakdolgozatomat nem fejezem be ebben a félévben határidőre így csúszok vele egy félévet. Mivel az az egyik feltétele a záróvizsgának így bírság vagy következmény nélkül törli a jelentkezésem? (tudtommal ha valaki fogja magát és nem jelenik meg annak pénzbüntetése van, ilyen esetben is van büntetés?)

ápr. 8. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán beosztanak záróvizsgára, ha nincs leadott szakdolgozat? Nálunk fel kellett tölteni a záróvizsga jelentkezéshez.
ápr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van olyan kérvény a Neptunba, hogy Záróvizsga jelentkezés visszavonása. A jelentkezés törlése nem automatikus.
ápr. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1# nálunk előre kell mindent, pl nem is vagyunk lezárva minden tárgyból stb, de már februárban jelentkeztettek minket záróvizsgára


To-t kérdezd meg kérdező, szerintem automatikusan törölnék/nem engednek hiszen nincs meg hozzá minden

ápr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk (alapszakon és mesteren is) úgy volt, hogy a szakdolgozat leadása után kellett jelentkezni a záróvizsgára, így aki nem tudta leadni az nem jelentkezett. Ha pedig nem sikerült a szakdolgozat akkor a to vonta vissza a jelentkezést.
ápr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!