Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE Savaria Egyetemi Központ?

ELTE Savaria Egyetemi Központ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kíváncsi lennék a véleményetekre a szombathelyi egyetemmel kapcsolatban.


Őszintén szólva, eddig nem sok jót hallottam az intézményről, ezért bizonytalan vagyok, hogy megérné-e ezt az egyetemet tennem az első helyre.

Aki oda jár(t), tudna esetleg nyilatkozni az egyetem színvonaláról, az itt szerzett diploma munkaerőpiaci értékéről, az oktatók hozzáállásáról?


Elsősorban a gazdasági képzések érdekelnének, én gazdálkodási és menedzsment szakra jelentkeztem, de más szakon tanulók is válaszolhatnak.



ápr. 26. 19:55
 1/4 anonim válasza:
Én jártam oda, és most Pestre járok Pázmányra, hát ezerszer elte sek volt jobb, persze más szakon voltam nem gazdaságin, de én ajánlom, kicsi, de jó a légkör, és mintha jobban emberszamba vennének
ápr. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!😊
ápr. 28. 07:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg tudom erősíteni az első válaszolót. Mivel kicsi egyetem, barátságosabb légkör, a tanárok személyesen ismerik a hallgatókat, segítőkészek. Én innen BME-re mentem tovább, ott tipikus tömegoktatás van. Ha vmi problémád van, akkor a tanárnak írsz egy e-mail-t és vagy válaszol pár nap múlva, vagy arra se méltat, illetve több a számonkérés, mint az oktatás... Én nem bántam meg, hogy Szombathelyt választottam.

Munkaerőpiacon nem nézik már, ki hol tanult. Munkaerőhiány van, nem fognak várni addig, míg egy BGE-es diplomás jelentkezik, aki lehet, sokkal alkalmatlanabb a munkakörre, mint egy SEK-es.

máj. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm, hogy válaszoltál!😊

Jó ilyen véleményeket is olvasni a sok negatív kritika után.😄

tegnapelőtt 19:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!