Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a DGSM...

Mi a véleményetek a DGSM oktatási központ (vállalkozó suli)?

Figyelt kérdés

Most jelentkeztem és amilyen hülye vagyok, csak fizetés után kerestem rá a google-ban . Egy csaj nagyon szidta hogy mindent elmismásolnak meg csak addig kedvesek amíg ki nem fizeted a pénzt, meg nagyjából mindennek lehordta. Aztán jött erre egy válasz hogy másik csajtól, bizonyos Sánta Erika aki ugyan abban az órában több fórumon is ugyan azzal a szöveggel fényezte az iskola fodrász részlegét. Ez a személy nincs fent sem fészbúkon, se iwiwen és sehol máshol nincs róla adat. Sztem fiktív személy akinek a nevében dícsérik az iskolát. Félek hogy átb@szás. Szerencsére a részletfizetést választottam így ha nem tetszik akkor viszonylag olcsón megúszom.

Nyugtassatok meg hogy nem olyan gáz.


2011. jan. 8. 18:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

én is kinéztem ott egy tanfolyamot...

50.000 Ft.

Igazából elég olcsónak tűnik, máshol nem találtam ennyiért. Lehet h ez a baj.. Meg aztán én egy olyan 5 hónapos képzést néztem ki ami máshol 1 év:P


Mondjuk az h valaki nincs fent FACEBOOK-on, IWIW-en nem jelent semmit.

2011. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

ÉN közben voltam náluk. Küldtek egy mailt hogy 10-re legyünk ott, aztán mikor már negyed órája ott hédereztünk, odaböfögték hogy rossz emailt küldtek és jöjjünk vissza délután 3-ra. Na ez nem is lett volna nagy gond ha nem vonatoztam volna másfél órát, meg lett volna mit csinálnom a következő 5 órában. Szóval még mielőtt alárítam volna aszerződést inkább visszamondtam és visszakértem a pénzt.

Ha valaki utánaolvas a kommenteknek akkor látja hogy mindneki csak szidja őket. EGy valaki dícséri a fodrász tanfolyamato de az sztem fiktív személy mert ugyan azt a kommentet egy időben 3 helyre is beírta.

2011. jan. 22. 11:19
 3/26 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Közben én is kezdek eltántorodni ettől a sulitól.


Gyanús nekem h kevesebb mint fele annyi idő alatt kell elvégezni egy tanfolyamot, mint máshol..Ráadásul féláron:P

Sztem jól döntöttünk.

Drukkolok h találj egy korrekt sulit:P

:)

2011. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
A barátnőm is náluk tanul, szerintem nincsen velük baj. A Kapostól jött át ide, ott sokkal gázabb volt a szervezés. De azért egyetemi szintet egyiktől se várj:-)
2011. márc. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez úgy van, hogy általában az hallatja a hangját, aki háborogni akar. Aki meg van elégedve, az ritkábban veszi a fáradságot és írja be, hogy minden rendben volt.


Én egy tanévet húztam le ott, rendszergarázdának okítottak, természetesen hétvégi oktatásban, és nem volt semmi gáz. Volt már fogalmam a témáról, mert előtte már kisebb gépparkok felügyeletét bízták rám, de a suli nélkül nem sok sanszom volt nagyobb cégeknél. Tanulni azt kellett, otthon is rá kellett szánni heti néhány órát, de megérte.


Az tetszett még, hogy a weboldalukra nagyon sok állásportált és álláshridetést kitettek, mondták is, hogy nyugodtan keressem őket, segítenek állást találni. Ezt be is tartották, amikor bementem a bizonyítványomért, a suli vezetője fogadott, és keresgélt nekem munkát, meg ellátott álláskeresési tanácsokkal :)

2011. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
már el is helyezkedtél rendszergazdaként?
2011. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:

én jártam oda, és meg kell mondjam, elég vegyes érzéseim vannak. kezdetben rémisztő volt a káosz, ami ott uralkodott, senki soha nem tudott semmit, a termek koszosak, sehol egy pc a "korszerű tantermek" reklámmarketing ellenére. szóval eléggé lesújtó volt a kép, de mivel az első részletet befizettem, nem nagyon volt visszaút. úgy képzeljétel el, h az első napon kerítettek valahonnan egy táblát!

aztán úgy a tanfolyam negyedénél már kezdett fejlődni a dolog, a suli sok termét kifestették, aztán mindenkinek saját számítógépe lett, mindenféle panelek, amiket akár haza is vihettünk gyakorlásra, ilyenek. szóval a végére úgy-ahogy kialakult a dolog, nem mondom, h egy minőségen felüli iskola, de látványosan nagyot fejlődött, amíg oda jártam.

2011. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
66%

Sziasztok !


Persze sokan otthagyják,mert nem tudják mit vállalnak !

Ahhoz hogy valaki, ennyi idő alatt megszerezzen egy szakmát rohadt sokat kell tanulni és teperni..

Rengeteg ember van,aki csak azt látja hogy "juuhéé, 1 év és már profi szakács vagyok "..

De ez nem így működik,egy ilyen rövid idő alatti intenzív képzéshez rengeteget kell tanulni,gyakorolni és készülni..


Minek is írok ? Már látom az emailem hogy tele van azzal h "Ő is ott dolgozik, vagy hogy de érdekes ez meg az.."


Hát igen.. A gyenge emberek akik elvállaltak valamit és nem tudták véghez vinni és most meg itt mocskolódnak..

Védem őket mert már le írtam itt tanultam,és én büszke vagyok arra hogy eltudtam végezni egy szakmát és nem pedig feladtam és sírtam,anyunak apunak hogy ez az intézmény szar stb stb.

Ha mi anno.. Az eltén megmertünk volna szólalni a tanszék előtt hogy " Kérjük vissza a pénzünket" vagy " késett a tanár 10 percet" vagy ne adj isten elmaradt egy előadás..Atyaég.. Hát szerintem ki is rúgtak volna..

Ennyit szerettem volna..Jöhet a lepontozás és a vádaskodás..Sziasztok

2011. máj. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Tényleg egy nagy káosz volt. Odahívtak 10 órára, ezért már 7-kor el kellett indulnom mert kecskeméti vagyok aztán 10-kor még semmi. Kiderült hogy a "még 2 szabad hely" beetető szöveg mögött össz vissz 6 tanuló állt velem együtt. Kb fél óra múlva kerítettünk valami ügyintézőt aki közölte hogy délután háromra jöjjünk vissza mert elírták az emailt. Hát bekaphatja. Mia lósz@rt csináltam volna ott 5 órán keresztül és még utána menjek vissza. Visszakértem a pénzem amit készségesen visszaadtak és ennyi. Senkinek nem ajánlom. Nagy fejetlenség volt ráadásul tele volt czigányokkal.
2011. máj. 13. 09:16
 10/26 anonim ***** válasza:

kedves 8:30

Azért engedtessék megh h az emberek a pénzükért minőséget várjanak!! Nem a tanulnivaló mennyiségésre panaszkodtak azok, akik elégedetlenek voltak.

Nyilván vannak a tanulókkal szemben is elvárások.

Ez oda-vissza működik!! Az iskolának is ajánlott odafigyelnie a tanulói igényekre.

2011. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!