Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor tekinthetem meg a saját...

Mikor tekinthetem meg a saját pontjaimat Felvi.hu-n?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 01:48
 1/6 anonim ***** válasza:
feltöltöd minden papírodat+érettségid,max. 1 hét.
2011. jún. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi az istenért nem tudod kiszámolni magad?! Elég nagy probléma, ha ez sem megy. Inkább jelentkezz a "madaras teszkóba" árufeltöltőnek, az talán menni fog.
2011. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
felvi hol írja ki a pontszámot?
2011. jún. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Felvin ez van írva, a Jelentkezések és pontszámok fülnék:


Előreláthatólag 2011. július elejétől szintén itt ellenőrizheti majd felvételi összpontszámát, azok részleteit jelentkezési helyenként.

2011. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy ki tudom-e számolni, mert ha nagyon érdekel 440 pontom van... csak az érdekel, hogy mikor tekinthetem meg a profil-felületemen.
2011. jún. 29. 00:04
 6/6 A kérdező kommentje:
De, aki nem tudja elolvasni és értelmezni a kérdésem, az inkább ne válaszoljon és ne akarjon kiosztani. :)
2011. jún. 29. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!