Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem számolja ki a...

Miért nem számolja ki a felvi.hu a pontjaimat?

Figyelt kérdés

BKF - KMK - (ANA)Animáció szakon.

beállítom az év végi jegyeket, az érettségi százalékjait, meg egy országos bajnokságos helyezést, aztán beállítom az iskolát, rámegyek a pontszámításra, és az alábbit írja ki:

A pontszámítás nem lehetséges!

Az érettségi eredmények nem tesznek eleget a szak követelményeinek!


alatta írja, hogy:

Követelmények-››

A meghirdetéshez nem tartozik meghatározott érettségi követelmény.


Miért nem számolja ki a pontjaimat?

Lehetséges, hogy azért nem, mert idén nem indult államin ez a szak? Viszont költségtérítéses indult, de azon sem számolja ki. Illetve régebben néztem még 1-2 szakon, ott sem számolta. De miért?


2011. szept. 1. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg az egyetem között, hogy mi a felvételi követelmény. Vmi hiányzik, azért nem számolja ki.
2011. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nincs semmi követelmény, illetve rajz felvételi, de attól még ki kellene számolnia, nem?:/
2011. szept. 1. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ott nem az érettségiből jönnek össze a pontok, hanem felvételi van? Nézd meg a szakleírást, hátha ott ír vmit. Esetleg a suli honlapján nézd meg.
2011. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a honlapján nem volt írva semmi ilyesmi, legalábbis nem találtam ilyet... azt tudom, hogy rajz felvételi van, de ettől függetlenül számít az érettségi is tudtommal :/
2011. szept. 1. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért nem számolja ki a pontjaidat, mert a szakon felvételi alkalmassági és gyakorlati vizsga van, így ebben az esetben a pontszámító kalkulátor nem használható, mert az ennél a szaknál nem számítanak az érettségi és középiskolai eredmények.

A BKF felvételi honlapján meg tudod nézni, hogy mi volt a pótfelvételi ezen a szakon: [link]

2011. szept. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!