Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi nappali tagozat...

Egyetemi nappali tagozat mellett szerintetek tudnék találni valami munkát?

Figyelt kérdés
Koleszos leszek Békéscsabán.Érdekel ha van tapasztalatok, lehet bírni a kettőt egymás mellett?Csak jó lenne valamit, mivel szüleimnek így is mindig sok a fizetni valójuk és akkor hátha nem kéne csak az elején segíteniük.Egyáltalán találhatok valami munkát így diákfejjel?
2011. júl. 19. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, sokan csinálják. Nem kell túlzásba vinni. Gondolom heti 1-2 délután neked is belefér egy kis mekis munka, hostesskedés, szórólapozás, kisdiák korrepetálás vagy felügyelet, kutyasétáltatás, idősgondozás, vasalás, vagy amit kapsz/tudsz
2011. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első félévben szerintem feleslegesen nehezítenéd a dolgod, mármint akkor épp elég megszokni az új környezetet, barátkozni, összeszokni, felfedezni mire mennyit kell tanulni, stb. Legalább fel tudod mérni, hogy belefér-e, megvan-e a képességed, hogy bírod-e a kettőt együtt, mert pl. ha csak suli mellett is hulla vagy, ne csináld. Nincs értelme a tanulmányaid elrontani, csak hogy valamennyi pénzt keress. Ha úgy érzed már belelendülve a suliba, hogy menne, akkor kezdj el keresgélni, valamit biztos találsz, de szerintem az kizárt, hogy csak a saját keresetedből fenntartsd magad (max ha minden szabadidőd erre szánod), de kiegészítésnek, segítségnek, mindenképp jó.
2011. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.:) Nem minden szabadidőmre gondoltam. Persze a suli az első nem a munka, csak jól jönne akár pár ezer forint is.
2011. júl. 19. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Diákmunkát simán tudsz mellette. Ha pedig folyamatosabb munkád van, nekem nem egy szaktársam kért és kapott emiatt egyéni tanrendet. Viszed az igazolást, így nem szedik le a fejed ha nem vagy ott minden órán:)
2011. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első félévben még inkább a sulira koncentrálj, tapasztald ki hogy mennek a dolgok, milyenek a tanárok, aztán köv félévre már kérhetsz egyéni tanrendet. Munkát én nem nagyon találtam pedig kerestem, aztán annyi dolgom lett, hogy az időmbe nem fért bele, nyáron meg a gyakorlat vitte el az időt.
2011. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!