Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges önállóan felkészüln...

Lehetséges önállóan felkészülni angol emelt szintű érettségire vagy inkább kérjek fel tanárt?

Figyelt kérdés
Közepet már megcsináltam 11. végén, és így nem kell órát látogatnom, de ha be is járnék, az nem lenne jó, mivel ott nem emelt szintre készítenek fel, és nem is tudnánk olyan gyorsan haladni, mivel sokan vannak akik eléggé le vannak maradva. Miket nézzek át? Szókincset vagy mit? Előre is köszönöm
2012. szept. 14. 21:10
 1/4 A kérdező kommentje:
És milyen könyvből készüljek?
2012. szept. 14. 21:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, 11. végén közép, 12 októberében emelt, egy árva szót nem tanultam rá, de ötös lett :D


(95% közép, 70% emelt)


Egyébként a szókincsedet kell gyarapítani meg kifejezéseket tanulni, azt szeretik, de én mondom, nem voltam vele úgy, hogy akkor most 2 órán keresztül angolozok, vettem egy 888 kérdés-válaszos könyvet, átolvastam a témákat, és: ezt tudom, ezt tudom, ezt is tudom...


Nem kell parázni az emelt miatt, sikerülni fog :D

2012. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Önállóan készülsz,vagy Tanárt fogadtál?
2013. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én anno a középszintűnél jártam tanárhoz, emeltnél nem.


#2

2013. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!