Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segíteni Green...

Brutóczki József kérdése:

Tudnátok segíteni Green Day-ről szóló házi dolgozatban?

Figyelt kérdés

Énekből kaptunk egy olyan feladatot hogy kedvenc dalunkról kell írni házi dolgozatot.Én a Gren Daytől a Holiday-t választottam de sehol sem találok róla anyagot. Tudnátok linket küldeni vagy esetleg meg tudnátok e válaszolni a kérdéseket:

-Ki a mű szerzője?

-A kor zenei irányzatainak bemutatása röviden és részletesen amihez tartozik.

-A választott zenemű elemzése.



2015. máj. 12. 14:16
 1/4 chtt ***** válasza:

Ha minden igaz, a szerzői:

Writer(s): Michael Pritchard, Billie Joe Armstrong, Frank E. Iii Wright

( [link] )

illetve ezt találtam:

[link]

Nem tudom, segít-e valamit.

Megtaláltam lefordítva, de gyanítom, azzal nem sokat tudsz kezdeni. ( [link] )

ill. a Green Dayről van Wikioldal magyarul is - talán a zenei irányzat bemutatásában segít ( [link] )

2015. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom akkor arról a zenei irányzatról is kell szólni, amihez a Green Day tartozik. Tehát valamennyit szerintem írjál a punkzene eredetéről

[link]

és arról, hogy éppen a Green Day vezetésével hogyan alakult ki ebből a jóval "fogyaszthatóbb" pop-punk hibrid műfaj

[link]

2015. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha ajánlanátok valakinek mit mondanátok?
2015. máj. 21. 19:32
 4/4 anonim válasza:
Azt mondanám ,ha szereted a jó szövegű, gyors punkrockot, ők a legjobb választás, mivel a punk szcéna legmainstreamebb bandája. Utána lehet továbbhaladni a kevésbé mainstreamekhez (NOFX, Bad Religion, stb9
2015. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!