Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Német levél! Segítene nekem...

Német levél! Segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon fájt a torkom, ezért elmentem orvoshoz.Az orvos azt mondta, hogy torokgyulladásom van.Írt fel nekem gyógyszert.Sajnos lázam is volt.Én még főztem otthon gyógyteát és ettem sok mézet is.Sajnos anya is elkapta tőlem.Nem kellett mennem 1 hétig iskolába.Az 5. napon már jobban voltam.Sok leckét kellett bepótolnom,de jó volt otthon pihenni egy kicsit. Köszönöm !
2010. márc. 20. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Mein Hals tat echt weh, deshalb ging ich zum Arzt. Der Arzt sagte, dass ich Halsentzündung hatte. Leider hatte ich auch Fieber. Ich kochte zu Hause Kräutertee, und aß auch viel Honig. Mutti nahm es leider von mir heran. Ich musste eine Woche lang nicht zur Schule gehen. Am 5. (fünften) Tag fühlte ich mich besser. Ich musste Vieles nachholen, aber es war gut, eine Ruhe zu Hause zu haben.
2010. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2010. márc. 20. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!