Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyek egyetemen a büfé szakok?

Melyek egyetemen a büfé szakok?

Figyelt kérdés
Büfé szaknak hallottam a BTK szakjait,a nyelvi szakokon kívül és az ilyeneket,h politológia,szociológia...De konkréten még milyen szakok tartoznak ide?Aminek úgy nincs értelme,csak úgy "jó buli az egyetem"-ként fogják fel a hallgatói.
2008. dec. 1. 10:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Klasszika-filologia, szabad bolcseszet, andragogia.
2008. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
A Gábor Dénesre mondják, hogy pénzes hülyegyerekek főiskolája. Nem tudom, de tény hogy ott minden ismerősöm átmegy egy szóra. Az műszaki beállítottságú, és fizetős.
2008. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

A klasszika-filológia nem könnyű. Meg kell tanulni minimum latinul és görögül tökéletesen, ahhoz hogy érdemben foglalkozhass az ókor irodalmával.

Az andragógia sem büfészak, én inkább komplexnek, sok mindenre kierjedőnek nevezném. Tanulnak közgázt, népművészetet, stb...

Amúgy meg a büfészak mindenkinek mást jelent, mert kinek ez, kinek az hasznos.

2008. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Megis, mihez kezdesz andragoguskent? Tenyleg erdekelne.
2008. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

en filozofia szakos voltam, nalunk a filozofiat nem azert hivtak bufeszaknak, mert nem kellett tanulni, hanem azert, mert bufeben volt a "torzshely", ott mindig volt ember a szakról, sőt, olykor tanár is, szóval ha kellett valami, akkor elsonek ott neztem meg, van e valaki, ha bementem az egyetemre, akkor is elsonek a bufeben neztem korul.

mellesleg volt, hogy teremhiany miatt a bufebe meg kocsmaban volt az ora megtartva.


amugy az egyetemen szerintem nincs olyan szak, hogy legalabb egy minimalisat ne kelljen tanulni.

2008. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
A Gábor Dénest csak akkor tessék ide sorolni, ha be tetszett iratkozni és végig tetszett csinálni. Nálunk a fél évfolyam nem jutott el a végéig.
2008. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Mindenhol kell tanulni, aki tanul, átmegy a vizsgán, aki nem, azt a tanárok se tudják áttolni...
2008. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
hát én elvégeztem a GDF-et és megvan a véleményem róla, nekem is csak egy diploma kellett.elég könnyen ment.már elnézést.
2008. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Mikor csináltad? Egyáltalán nem mindegy. Lehet, hogy régebben nem olyan volt, mint most, most már itt is tanulni kell. Nekem az a tapasztalatom, hogy könnyű bekerülni, de bent maradni nehéz. És minden évfolyamtársam meg korábbi évfolyamos, aki még csinálja, ezt mondja.

Igen, megvan a véleményem bizonyos dolgokról, de hogy könnyű lenne, azt kétlem, már csak bejutni egy vizsgára is nehézkes néha.

Szerencséd volt vagy nem mostanában végeztél, örülj neki.

2008. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Pécsen van olyan, hogy romológia, pedagógia, ezek azért elég gyökérségek... Mondom ezt úgy, hogy van tapasztalatom rendesen. Aztán régebben volt szociálpolitika, ahhoz sem kell olyan sok ész (már legalábbis az erre a szakra írt, általam olvasott szakdolgozatok alapján). De egy kommunikáció-művelődésszervező szakos barátnőm pl. a saját két szakját nevezi büfé-ruhatár-szaknak.
2008. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!