Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyek egyetemen a büfé szakok?

Melyek egyetemen a büfé szakok?

Figyelt kérdés
Büfé szaknak hallottam a BTK szakjait,a nyelvi szakokon kívül és az ilyeneket,h politológia,szociológia...De konkréten még milyen szakok tartoznak ide?Aminek úgy nincs értelme,csak úgy "jó buli az egyetem"-ként fogják fel a hallgatói.
2008. dec. 1. 10:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
30%
Az andragógia nem büféé szaaaaak!!!
2009. márc. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%
...mondjak ezt az andragogiasok.... :)
2009. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%
te se érsz ezek szerint többet...
2009. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%
Mondja ezt az, akinek annyira nincs semmi dolga, hogy szinte rögtön tud válaszolni...ennyit az ilyenekről...
2009. márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
38%

"A klasszika-filológia nem könnyű. Meg kell tanulni minimum latinul és görögül tökéletesen, ahhoz hogy érdemben foglalkozhass az ókor irodalmával. "

Kedves válaszoló... mégis mennyire fontos a mai világban, főleg a gazdaságban és az életben hogy valaki ÉRDEMBEN FOGLALKOZNI AKARJON AZ ÓKOR IRODALMÁVAL!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? ki nem szarja le az ókor irodalmát?????????????? ez a gáz.. ezért tart itt ez az ország.. mert mki bölcsész akar lenni. felháborító!!! inkább menjen az ilyen vmi szakmunkásképzőbe, mert sokkal hasznosabbak! (bölcsészek pontozzanak le nyugodtan!)

2009. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%
Büfészak...ez akkora hülyeség. Akkor mondhatja valaki egy szakra azt, hogy büfészak, ha már ő maga is elvégezte. Egyébként mindig azt nevezi a jóindulatú egyetemista büfészaknak, amire nem ő maga jár, így fogalma sincs arról, hogy a másik szakon mit/ mennyit kell tanulni.
2009. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
47%
ez itt a baj,ami a pénzzel,gazdasággal van kapcsolatban az a király,menő.a többi büfészak-.no comment
2009. aug. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%

Andragógiát tanulok, és engem például érdekelnek a tanfolyamszervezések, foglalkoznék vele szívesen. Felnőttképző intézményekbe (EFEB, ELO, stb) el lehet vele helyezkedni. nem az az agyonfizetett szakma, de én inkább csinálom ezt mint 8 év alatt elvégzem a műszakit aztán műszaki asszisztensként dolgoznék, amihez semmi kedvem, tehetségem nem lenne.


Tehát ha nektek az andragógia büfészak, ok elfogadom, de számomra (hangsúlyozom, számomra) érdekes, van kedvem ilyen jellegű álláshoz.

Pedagógiát is tanultam, az már inkább volt büfészak, de elmondom azzal a szakkal is az a baj, hogy hazánkban nincs pénz pedagógiai asszisztensekre, külföldön, például Svájcban, kb minden második pedagógus mellett van egy ilyen asszisztens.


Hát evvan

2009. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
65%

20:30 egyetértek:)

egy másik andraógiás:)


egyébként én se vagyok hülye,tudom h.itt nem kell annyit tanulni mint pl.jogin,orvisin,vagy mérnökin(bár van olyan mérnökis ismerősöm akinek órája alig van,vizsga 3-4 egy félévben,és saját bevallása szerint "nem nagy szám"..)


én reggertől többnyire estig vagyok suliban..(8-5-ig,6-ig)ezzel nem magamat sajnáltatom,csak gondoltam hátha kiváncsi rá vki...


szóval lehet h.nem ez a szak követeli a legtöbb áldozatot az összes közül,de attól nem biztos h.hasznavehetetlen.de ha jólesik,hívjátok büfészaknak.

2009. aug. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
70%

A kommunikáció és médiatudomány, na az egy igazi büfészak!

Főképp az EKF-en.

Amit ott kaptam, azon a szakon az egyenlő a nullával.

Én még az OKJ-s képzések közé se sorolnám!!

2013. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!