Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az osztálytársaim nem normálisak?

Az osztálytársaim nem normálisak?

Figyelt kérdés

Sajnos elmebetegek az osztálytársaim. Mindig kitalálnak valamit, amitől nagyon felhúzom magam. Bár az nem is zavarna, de engem is csesztetnek, 15 évesek és nevetséges amit művelnek. Egymást ütögetik, és futkároznak össze-vissza. Direkt úgy csinálják, hogy jól feltudjam magam huzni, de sajnos nem bírok higadt maaradni, legszívesebben felpofoznám őket (nagy része lány).


Lenéznek, mert én nem vagyok benn ilyen "mókában", és nem szólok az ilyen egyénekhez. Olyat mondanak, amit emberre nem szabadna... ráadásul a többieket és ellenem uszitják. Persze vannak köztük normálisak is, nagy része az. És emiatt nagyon stresszes vagyok, ideggel lépek be az iskolába:(


Tudnátok valami praktikus ötletet ajánlani, amivel kiállhatok magam melett? És amitől kicsit visszavesznek a stílusból?


köszi


2008. dec. 11. 19:15
1 2
 11/12 anonim válasza:
üsd meg öket én is ezt csináltam igaz utána volt 1 utam az igazgatóiba hogy rohagyanak meg de megérte!
2009. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

hát igen a mai fiatalok..

az erkölcsi prédikációk sajnos az ilyenekre nem hatnak,mert egy nincsenek erkölcseik kettő azt se tudják az mi :)

Ha van lehetőséged iskolát váltani tedd meg.vannak normális osztályok is.vagy szünetekben olvass és hallgass zenét,hogy ne rájuk figyelj.az ilyenekkel nem érdemes leállni sem.=/

2009. aug. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!