Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A székesfehérvári Széchenyi...

A székesfehérvári Széchenyi István Szakgimnáziumba a programozó szakra milyen pontszám kell?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyjából mindenki ezt akarja tudni az iskoláról, amit kiszemelt, és erre mindig az a válasz, hogy az attól függ, hogy az idén kik jelentkeztek stb. De azért mégis, úgy nagyságrendileg? Hármas bizonyítvány elég? Vagy az ötös tanulók jelentkeznek ide? Ahogy elnéztem a reális túljelentkezés olyan hétszeres, nem kevés.

Még nem az idén aktuális, de a fiam már programokat ír, az iskolában az infó tanár is csak les, hogy milyen ügyes. Egyértelműen eldöntötte, hogy ő ebbe az iskolába akar jelentkezni. Viszont mást nem akar tanulni, félek, hogy hiába is ilyen tehetséges, a hármas jegyekkel nem fog oda bejutni.


2022. febr. 27. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a sulit, de ha hétszeres a túljelentkezés, akkor 3as átlaggal nem veszik fel. Bár ez attól is függ, hogy milyen felvételit írt, de azért egy négyes átlaggal sokkal több esélye lenne.
2022. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Megnéztem közben az ideiglenes listát, és azt, hogy a tavalyi utolsó bekerültnek milyen pontjai voltak, hát igen, egy jó erős négyes, meg min. 60 pontos felvételi azért nem árt.

Viszont ahogy néztem van több informatikai képzés a városban, bár nem programozó néven hirdetik, de megnéztem a tantárgyakat, pontosan ugyanazok, és azokra nincs akkora túljelentkezés. Meg hátha addig megjön az esze.

2022. márc. 23. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán engem egy 6x túljelentkezés informatikai iskolába éppenhogy felvettek kitűnő átlaggal és jó felvételivel, szóval kicsi az esélye, hogy felveszik.
2022. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hm, kár. Hát majd összekapja magát, vagy elmegy inkább burkolónak, azok is szépen megélnek, és fel sem tudják tölteni.
2022. márc. 24. 19:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!