Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Handler...

Mi a véleményetek a Handler Nándor középiskoláról?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A soproniról?
2011. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bár biztos nem arra gondoltál, mert az szakközépiskola, bocsi.
2011. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a soproniról.Bocsi azt akartam írni :)
2011. aug. 7. 15:59
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

A legigénytelenebb iskola a városban. Odajár az egyik unokatesóm, most megy pótvizsgázni (5 tantárgyból bukott), kérdezem sokan mennek? Válasz: a fél iskola ott van.

Arról is írt, hogy dolgozat írás, a tanár elkezd újságot olvasni és mondja, hogy egy szót sem akar hallani. Ha meghallja, hogy valaki suttog az egész (!) sort kiküldi amelyikben az emberke ült és mindenkinek karó. A legtöbb tanár trágár stílusban beszél, a b.azd meg ott kötőszó. Színházba is szoktak menni (mivel kötelező) úgy félévente talán, bekiabálnak a színészeknek, főleg a nőknek nem nehéz kitalálni miket, akkor leáll a darab és a rendező jön ki beszélni, hogy vagy elmennek vagy csendben maradnak.

Ha tovább akarsz tanulni érettségi után ne oda menj!

2011. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Érettségi után középiskolába?
2011. aug. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Érthető, hogy elírtam, de valaki imád kötözködni, nem tehetsz róla, hogy ilyen a természeted. :)


Kérdező, ha tovább akkor tanulni az érettségi után, akkor ne a HNSZ-ba menj, mert valószínű nem fog olyan jól sikerülni az érettségid. Két értelmű lehet a mondat, de aki egy kicsit is tud szöveget érteni vagy szokott olvasni annak sikerülni fog.

Egyébként van a suliba OKJ-s tanfolyam szóval lehetséges odamenni az érettségi után is.

De kérdezd az előttem szóló okoskát, az úgyis mindent tud.:'D

2011. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kötözködni akartam, csak furcsállottam... Ne haragudj. :/
2011. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én pedig túllihegtem, te se haragudj.
2011. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez milyen iskola

Szakközép(?)

2013. márc. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nagyon sz@r iskola... Tanárok hihetetlenül ostobák (legalábbis a legtöbb, mert van azért jó tanár is). Nagyon megbántam, hogy ide jöttem, mert nagyon igénytelen trágya iskola. El sem tudom képzelni, hogy lehet Sopronban ekkora híre meg ez a legnagyobb iskola, de én mondom nagyon tré..
2013. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!