Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Handler...

Mi a véleményetek a Handler Nándor középiskoláról?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 15:31
1 2
 11/12 anonim válasza:

Hát... nemtudom Ti mit éltetek át a suliban, de szerintem nem "trágya,tré"

1. A termek,és a berendezések kb. a legmodernebbek, új székek vannak,padok,e mellett minden teremben projektor a kivetítéshez. (Megjegyzem, a Széchenyi Gimnáziumban ami a város egyik legjobb gimnáziumra, csak 1 projektort szereltek be a terembe hogy ott is legyen, ami 1 nap után eltűnt... hülyegyerek mindenhol van)

2. Vannak jó fej, jól tanító tanárok, és vannak akik rosszul tanítanak, de szerintem mindenhol így van.

3. Szabályok mindenhol vannak amit be kell(vagy kéne) tartani, mint diáknak mint tanárnak.

4. Mivel mindig 900 fő felett van a diákok száma, ezért logikusan gondolkodva több a hülyegyerekek aránya is,de nem az összes az.

5. Én oda jártam 5 évig, és 5 éven keresztül jártam színházba, és én nagyon szerettem. És még olyan nem volt hogy egy előadást a Handlerosok miatt kellett leállítani.

De azt már hallottam, nem is egyszer hogy a Roth-os diákok kellemetlenkedtek egy színházi előadáson.

6. Szerintem jó iskola, van pozitívum is én negatívum is,mint mindenhol. Meg hülyegyerek is. De az egész iskola szerintem egy 10-es skálán 7-es. Én szerettem oda járni.

2013. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Bocsi,és azt még kihagytam hogy nem volt kötelező színházba járni, csak aki akart.
2013. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!