Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova menjek tovább? Sos!...

Hova menjek tovább? Sos! Veszprém megye Vetési/Lovassy/Kéttannyelvű?

Figyelt kérdés
8-ik osztályos vagyok, kitűnő tanuló ( de nem stréber :D) de még nem tudom hova tovább. Az álmom hogy felvegyenek a Vetési Albert Gimi biológia szakára, de gondolkoztam a Lovassy angol, vagy az almádi Kéttannyelvűn is. Szeretnék nyelveket tanulni, de közben a biológia is érdekel. Fontos lenne utána a továbbtanulás mert állatorvos szeretnék lenni. Melyiket válasszam? Tapasztalatokat írjatok légyszi.

2012. szept. 15. 10:25
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha állatorvos akarsz lenni, akkor menj a Vetésibe. Sokkal jobb alapokat szerzel ott, mint egy nyelvi gimnáziumban, ahol nem a bioszt veszik komolyabban. Én egyébként Almádiba fogok jelentkezni első helyen, nagyon jó iskola, de ha állatorvos akarsz lenni, valszeg jobb választás a másik gimi. Persze szerintem jelöld mindet. :)
2012. szept. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
köszi én almádi vagyok, közelebb lenne a kéttannyelvű, de a vetési a biosz szak miatt jobban tetszik nekem, meg azt hallottam, hogy ha bioszra megyek akkor is tanulok angolt/németet + francia/spanyol : ja és a vetési felkarolja az atlétikát ami a sportom :))
2012. szept. 16. 13:53
 3/56 anonim válasza:

Vetésibe járok. biosz szak tényleg jó, bár én emelt angolos vagyok. bioszon rámennek a biológiára, és angolt és második nyelvként németet is tanulsz. vagy fordítva. egyébként tényleg rámennek az atlétikára, nekem mindig izomlázam van:D

szóval szerintem Vetési, ha meg állatorvos akarsz lenni, akkor meg pláne.

2012. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

:)) az a jó hogy versenyszerűen űzöm az atlétikát :D

Remélem felvesznek ;) HA BIOSZRA MEGYEK AKKOR TANULHATOK FRANCIÁT VAGY SPANYOLT az angol mellett?

2012. szept. 17. 14:51
 5/56 anonim válasza:
úgy tudom, hogy akkor a második nyelv a német
2012. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%
Lovassy angolra mindig nagy a túljelentkezés, de szerintem megéri, bár én nem angolos, hanem németes vagyok.A bioszt mi nagyon erősen tanuljuk és bár nem tudom, hogy tudod-e mi az az OKTV, de a tanulók minden évben érnek el kiemelkedő eredményeket bioszból.Második nyelvként választhatsz franciát, spanyolt, oroszt és németet is.A Lovassy egyetlen hátránya hogy csak 10.-től jön a be a biosz mint tantárgy.
2012. okt. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Amugy a Lovassyban milyen az közhangulat? mert nem hallottam túl jókat :(((
2012. okt. 9. 16:47
 8/56 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek mindig nagyon kedvesek, szerencsére nincsenek idióták akik nyomiságokat beszólogatnának vagy esetleg elrontanák a napodat, sőt, ha valamivel gondod van akkor segítenek.Mindig jó a hangulat és van iskolarádiónk is, ami egy kicsit segít a stressz feloldásában, a tanárok elnézőek, kedvesek és persze sok jó program is van az év folyamán.Ha valaki rosszat is mondott, szerintem nem volt igaza, tudom hogy azt mondják a lovassyról, hogy sznob suli meg minden, de szerintem egyáltalán nem az.Először én is attól féltem, hogy mi lesz, ha az emberek bunkók lesznek, dehát nem azok;)
2012. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:

A bátyám biosz szakos a Vetésiben, én a franciára akarok bejutni, járok is előkészítőre. A Lovassy hangulata kicsit stresszesebb, hiszen nagy a hajtás, sok is a drogos(és ezt nem negatívból mondom, de sokak fejében él a kép, hogy az ilyen szerektől aktívabbak lesznek, jobban tanulnak majd-ez addig igaz, amíg tönkremegy a szertől az idegrendszerük..).


Amúgy melyik suliba jársz?:D Én is 8-os vok.

2012. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

B.almádi Györgyi Dénesbe. Te??

2012. okt. 18. 20:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!