Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova menjek tovább? Sos!...

Hova menjek tovább? Sos! Veszprém megye Vetési/Lovassy/Kéttannyelvű?

Figyelt kérdés
8-ik osztályos vagyok, kitűnő tanuló ( de nem stréber :D) de még nem tudom hova tovább. Az álmom hogy felvegyenek a Vetési Albert Gimi biológia szakára, de gondolkoztam a Lovassy angol, vagy az almádi Kéttannyelvűn is. Szeretnék nyelveket tanulni, de közben a biológia is érdekel. Fontos lenne utána a továbbtanulás mert állatorvos szeretnék lenni. Melyiket válasszam? Tapasztalatokat írjatok légyszi.

2012. szept. 15. 10:25
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:
a lovassy is megvan :) ;)
2013. márc. 4. 15:23
 52/56 anonim ***** válasza:
Na, ki hova megy? :) Engem felvettek Almádiba. :))
2013. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
Lovassy angol :))))))))
2013. máj. 19. 19:06
 54/56 A kérdező kommentje:
gratulálok Almádihoz ;) nagyon jó suli :) mi lesz a 2.nyelved?
2013. máj. 19. 19:07
 55/56 anonim ***** válasza:
Német :) én is neked a lovassyhoz :)
2013. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

hali :)) na, mik a tapasztalatok a sulikról? :)) hátha idetéved néhány kíváncsi lélek.. :)

Én a DLSB-ről csak pozitív dolgokat tudok mondani.. az angol nagyon erős, néha már sok(k), a közösség nagyon jó, szinte minden hónapban van valami program... a kolesz nagyon király :)) gyertek ide :P

2013. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!