Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyar-Angol Kéttannyelvű...

Magyar-Angol Kéttannyelvű Balatonalmádi?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez már az 1001. kérdés a suliról, de az nagyon érdekelne még, hogy akik oda járnak/jártak hány pontos felvételivel kerültek be?És vannak olyanok, akik bejutottak, mégsem voltak kitűnő tanulók?

Oda szeretnék menni, bár amiket olvastam meg hallottam, hogy "ilyen nehéz, olyan nehéz", kicsit betojtam xd. Először a Lovassyba készültem németre, de rájöttem hogy angolt szeretnék tanulni a dlsb-ben..xd.

Szóval, ha valaki tudna írni nekem erről a dologról, akkor hálás lennék.(:



2012. dec. 5. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én immár a 4. évemet taposom ebben az iskolában. Hmm...hogyha jók a jegyeid általános suliban(én csak ötösöket vittem) és a felvételid is ilyen 70-75 ponttól felfele van, akkor szerintem van rá esélyed, hogy bekerülj. Persze ez attól is függ, hogy mennyien jelentkeznek. Az én felvételim 71 pontos lett, de sok olyan ember volt akinek sokkal jobb lett, mégsem bírta a sulit. Tényleg nem könnyű sőt, hogy őszinte legyek elég nehéz, hát tanulni kell. Persze a szabadidős tevékenységeidre is fordíthatsz időt, de szerintem kevesebbet a tanulás miatt. Persze kibírható és szerintem jó iskola. Az angolt elég intenzíven tanulják a 0. évben, itt heti 19 óra angol van, utána pedig több tantárgyat(matek, töri, később biosz és civilizáció) angolul kell tanulni. Sok sikert, ha kérdésed van írj! :)
2012. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! :D Én most vagyok nulladikos, egész jól megy az angol, de azért kell tanulni. Heti 19 angol, ezentúl van még matek,magyar és ének,rajz stb. Tavaly viszonylag nehezebb volt a felvételi, bár mindenki a sajátját tartja a nehezebbnek. Figyi én ideiglenes felvételi rangsoron 130.helyről jutottam be, de minden évben máshogy vannak a ponthatárok. Ha kérdésed van nyugodtan kérdezz :DD
2013. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ott van nulladik évfolyam?
2015. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most ez a suli hány éves?

Négy? Vagy több?

2015. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nulladik év végén milyen fajta vizsga van?

Nagyon nehéz ?

2015. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!