Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki az Apáczaiba...

Fannipani kérdése:

Van itt olyan aki az Apáczaiba jár?

Figyelt kérdés
Szóval oda szeretnék felvételizni, de nem tudom, hogy milyen jegyek kellenek oda és mondjuk ha kell idegennyelv akkor milyen. És az óraszám? Valaki segítsen! Mi kell oda? Hány embert vesznek fel? Vagy csak valami tapasztalat az első évekből! Milyen tantárgyakból kwll jónak lennem? Segítsetek! Pls!

2013. szept. 17. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm oda akar készülni és azt mondta hogy az nagyon erős, mert állítólag csak 20 embert vesznek fel.
2013. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudod, hány Apáczai van az országban? Sok.
2013. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat! Tényleg nem voltam érthető. Arra gondoltam, amelyik a 11-12. kerülethez a legközelebb van. Még egyszer elnézést! :)

Ha így sem érthető, akkor szóljatok! ;)

2013. szept. 24. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:
A 11.-12. kerülethez legközelebbi? Nem egyszerűbb lett volna úgy mondani, hogy az 5. kerületi, vagy hogy az ELTE gyakorlógimije? Remélem, nem mondtam ezekkel újat. ;)
2013. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Okés, de valaki nem tudna a kérdésemre válaszolni?

Pls!

2013. okt. 22. 15:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem találtad meg? [link]

Ezek alapján annyit elmondhatok, de te is elolvashatod, hogy a jegy 10 pontnyit számít a 110 összpontszámból. Tehát így konkrétan nem sokat. Legfeljebb jelzésértékű, hogy 4.5 alatt _általában_ nem érdemes az Apáczaiba menni. De megbocsáss, ha ennyire nem vagy talpraesett, hogy nem tudtál egy csomó kérdezett dolognak utánaolvasni, mikor tálcán kínálják szinte, akkor sem nagyon érdemes oda menni. Én mikor oda felvételiztem, internet gyakorlatilag még nem is volt, mégis utána tudtam járni dolgoknak személyesen. Most meg az iskola honlapjáig sem lehet már eljutni? Picit kapd össze magad, ha bekerülve helyt akarsz ott állni.

2013. okt. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első évet pedig mindenki másképp éli meg. Nagyon sok mindentől függ, de legfőképp talán attól, milyen tanárokat fogsz ki. Általában azért elmondható, hogy nincs helye lazsálásnak. Emlékeimben él, mikor fizikából az első évünk első hetén a második fizika órán már feleltetett a tanár. Ezen eléggé meglepődött akkor mindenki, legfőképp a felelő, hisz más iskolákban első héten hawaii van, különösen "újoncoknak", az Apáczaiban nem volt akkor sem, nekünk sem.
2013. okt. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!