Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van az hogy egy egyedülá...

Miért van az hogy egy egyedülálló, terhes, roma, árva nő annyi pontot kap a felvételin, mint egy négyes fölötti átlagot elért ember?

Figyelt kérdés

Nyilván a hátrányos helyzet miatt kaphat eg ykis előnyt, de azért lássuk be ha egy nő gyereket vár arr amiért jár pont? a gyerek miatt mulasztani fog, de addig foglalja valakinek a helyét aki tnaulni akarna...

És a roma származásra? ugyanolyan ember, és ugyanúgy tnaul ha akar és ha nem nem...


2009. dec. 2. 20:49
1 2
 11/14 anonim válasza:
83%
Anyuka vagyok, és jelentem tanterv szerint haladva, becsülettel, nyelvvizsgával csináltam meg a fősulit..s estig tartó meló mellett az első 2,5évet.Más meg nappalin nem képes tanterv szerint haladni, mikor csak az a dolga, h tanuljon!Levelezőn sokkal keményebb, munka meg gyerek mellett, ezt kellene becsülni.
2009. dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%
Előttem már nagyon jól összefoglalták a lényeget. Irigylik őket a plussz pontokért, pedig egyáltalán nem irígylésre méltó a helyzetük. Nekik sokkal nehezebb ugyanazt a szintet teljesíteni, mint azoknak, akik normális körülmények közül jönnek. Nem az eszük miatt, hanem a körülményeik miatt. Egyébként nem értem, hogy szinte mindenki úgy gondolja, hogy a romák kultúrálatlanok, képtelenek beilleszkedni közénk és hogy ez ellen nem tsz semmit az állam, de ha az állam mégis segít nekik és ők tényleg változtatni akarnak, akkor meg fújolunk, hogy miért kivételeznek velük.
2009. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi van, nem vettek fel?
2009. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Mert elb*szott liberalizmus van. Ez igenis negatív diszkrimináció a fehérek kárára!
2012. aug. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!