Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek milyen az osztályk...

Szerintetek milyen az osztályközösség? Mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés
Szóval most felvételiztem a Madách Imre illetve a Berzsenyi gimibe is (bp) és az érdekelne,hogy ezekben a gimikben milyen az osztályközösség? Vannak kiközösítések, csúfolódások, bántások,sértegetések stb.? Csak mert nagyon szeretnék egy kellemes és jó helyre kerülni.

2014. febr. 22. 00:41
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Na itt vagyok.

1. Feladat: rovid angol szoveg felolvasasa, baromi egyszeru semmi nehez szo es rovid is es nem kell beszelned utana rola csak felolvasni.

2. : 5 elkezdett mondat befejezese:

1. The best thing about school is.....

2. My favourite animal....

3.The books.....

4. Yesterday afternoon....

5. I must ............

Es az ot mondat kozul egyet valasztani kellett es akk arrol kellett bovebben beszelned.


3. Feladat : 2 kep kozul valasztani es arrol is angolul egy kicsit beszelni.


Es a tobbi beszelgetes magyarul volt. Nyelvekrol, kedvenc konyv , tantaryak, sulidrol stb :)

Abszolut nem nehez, ne izguljatok es sok sikert!!!!

2014. febr. 27. 18:02
 22/36 anonim ***** válasza:
Uuuu nagyon köszi!! *.* a képek miről szóltak??
2014. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Úristeen,tényleg nagyon köszönöm örök hálám:) Akkor tényleg nem volt annyira nehéz, remélem nekem is hasonló mondatok lesznek!Mindenkinek további sok sikert és hajrá!:D
2014. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Mindenkinek mas kep lesz. Nekem olyan volt h volt egy focimeccses meg egy hallasserult csavo de egyebkent engem annyira nem is kerdeztek a kepekrol :)
2014. febr. 27. 18:51
 25/36 anonim ***** válasza:
jajj nagyon izgulok:S
2014. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
A fuzeteidet mennyire neztek meg? Belekerdeztek valamelyikbe? :)
2014. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem :)
2014. febr. 27. 21:30
 28/36 anonim ***** válasza:

Csak ugy vegiglapozgattak? :D

De jo.

Es koszi! :)

2014. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
Uuuu, köszi!! Tényleg megnyugodtam most egy kicsit. Remélem én is olyan mondatokat kapok, mint te!! Én ma megyek... És nagyon izgulok!
2014. febr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
Sziasztok! Én ma voltam szóbelizni a Madáchban. Én is kitünő vagyok, de ahogy előttem már mondta valaki lazább.:)) Én is szeretnék jó osztályközösségbe kerülni, és eljárni az osztálytársakkal valahová :D Melyik osztályba jelentkeztetek? :))
2014. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!