Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek milyen az osztályk...

Szerintetek milyen az osztályközösség? Mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés
Szóval most felvételiztem a Madách Imre illetve a Berzsenyi gimibe is (bp) és az érdekelne,hogy ezekben a gimikben milyen az osztályközösség? Vannak kiközösítések, csúfolódások, bántások,sértegetések stb.? Csak mert nagyon szeretnék egy kellemes és jó helyre kerülni.

2014. febr. 22. 00:41
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Nem a 007esbe hanem a 03asba :D
2014. febr. 28. 18:48
 32/36 anonim ***** válasza:
én is a 03-ba!:) és én ma voltam, nagyon jóó volt:) iszonyú kedvesek voltak.
2014. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! engem felvettek!! és titeket?:)
2014. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
engem nem,de befogok kerülni az igazgatóhelyettes szerint is :) ^_^ úgyhogy osztálytársak leszünk :D :)
2014. márc. 24. 19:50
 35/36 anonim ***** válasza:
ááá kiráály!!:) hanyadik vagy az ideglenesben?
2014. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Lehet későn teszem meg de azért válaszolok :) Én a Madáchba járok,és abszolút pozitív élmény idejárni. Egyáltalán nem tanulok,jobb híján csak melegedni járok be,szóval én sem lennék az a tanulós fajta..Na a mi osztályközösségünk nem túl jó,mert mindenki magával foglalkozik csak,és hát mi mindenben szarok vagyunk,de én alapvetően jól érzem magam :) csúfolódások,bántások nem nagyon vannak,de szarkavarás,és hátamögött kibeszélés annál több. Szerintem ez jobb megoldás,mert senkinek nem okoz mély traumát. A mi osztályunk speciel egy nagyon zárt közösség,és nagyon nehéz lenne így már beilleszkedni mert mindenki megtalálta a közösségét,aki nem az pedig elment másik iskolába.Klikkek vannak,de alapvetően én több emberrel is jóban vagyok. Amiatt meg ne aggódjatok,hogy mindenki ilyen nagyon tanulós :) És suli utáni progamnak meg ott a belváros,a wesselényi utca tele bárokkal.Limit-gongcafe madáchos 'törzshely' délután csak madáchosokat látni ott.Remélem tudtam valamennyit segíteni,ha bármi kérdésetek van én szívesen válaszolok:)
2014. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!