Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minek tanuljak tovább? (lent)

Minek tanuljak tovább? (lent)

Figyelt kérdés
Igaz,még csak 6.osztályos vagyok de ez a kérdés mind tanáraimat,mind rokonaimat érdekli.Tanulmányaim mindig is kiválóak voltak.Talán a matematika és az angol nyelv megy nehezebben.Két nyelvet tanulok egyiket már említettem és ezt csak 1 éve,a másik pedig a német nyelv amiből már 8.-os anyagot veszünk és mindenki érti,nekem ebből szinte csak ötöseim vannak, a visszajelzések pedig folyamatosan jönnek a már elballagott 3-2 átlagú diákoktól hogy ők a legjobbak az adott iskolában a német nyelvből.Az iskolánkban pedig a mi osztályunk tart a legelőrébb(nagyon jók a tanáraink). Sportolok elég jól,szertornázok,kosarazok,aikidózok,horgászom sportszerűen és hobbiból még rengeteg sportot űzök (az interneten megtalálhatók eredményeim mivel az országban a 7. legjobb csapat a mienk.)Ezt azért írom le hogy ezek az információk alapján tudjatok ötleteket mondani.Falun lakom,szeretem a természetet,de a családom fele katona volt így az is érdekel,apám mérnököt találná jónak,anyám pedig az orvost,nagyszüleim meg a katonaságot,de azt mondják hogy annak tanuljak tovább aminek akarok.A jó válaszokat előre köszönöm,aki pedig kötekedni akar az keressen egy másik kérdést,és ha ötleteket írtok akkor iskolákat is írhatnátok(közép,Fő iskola),tudom még nagyon korai de akkor is...(SZAKIRÁNYÚ közép iskolákat írjatok)A fizetés is egy fontos szempont,és egy elismert szakmát szeretnék,amiben nem csak az irodában kell ülni.

2014. márc. 27. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán erdészmérnök, első lépésben Erdészeti Szakképző Iskola majd utána, Erdőmérnöki Kar. De igazából azt találd ki mi az amit igazán szeretsz csinálni, mert abban tudsz a legjobb lenni. Még van időd és változhat minden :)

Sok sikert.!

2014. márc. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az csak természetes, hogy hatodikosan jó átlagod legyen. A bili majd csak hetedikben és nyolcadikban fog borulni.
2014. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!