Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen Szentgotthárdon a...

Milyen Szentgotthárdon a Vörösmarty Gimnázium milyen? Van aki odajár/járt?

Figyelt kérdés
Valószínűleg oda szeretnék menni általános után. Milyen átlaggal vesznek oda fel? Eddig 4,2-3 mindig megvoltam, idén remélhetőleg meglesz 4,5-6. Milyenek ott a tanárok? (elsősorban a nyelvtanárokra gondolok)

2014. okt. 5. 01:00
 1/5 anonim válasza:
100%

Én oda járok, most vagyok nyolcadikas és nekem tetszik. Lehet, hogy ez főleg az osztályom miatt van, de jó hely, szeretek oda járni. Azt előre megmondom hogy ilyen átlaggal simán felvesznek :) A nyelvtanárok pedig... Hát... Vannak szigorúbbak és kevésbé szigorúbbak. Németből van jelenleg három. Császár tanárnő, őt többnyire szeretik. Engedékeny és segít az osztályoknak. Akkor van Háklár tanárnő, aki csak úgy emlegetnek hogy "a Frau". Akkor Majczán tanár úr, aki... Na, ő a szigorú, német mániás, akinél az ékezethiba is végzetes hiba. Akkor angol tanárok... Van Szilárd tanár úr, aki alapvetően kedves csak nem tudja hogy háziadásban hol a határ... Hajba tanárnő, ő az a kategória mint Császár tanárnő. És Frigy tanárnő, aki aranyos és... És ennyi. Valamint van Irén néni, a szlovén tanár, de róla nem tudok mit mondani.

Sokszor vannak programok, amilyen gyakran csak lehet. Összefoglalva csak ajánlani tudom :)


U.I.: Két tanárt jegyezz meg! Pintér tanár úr, és Mátyás tanárnő. Róluk még hallani fogsz rémmeséket... :"D

2015. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi:D

Ezek alatt a rémmesék alatt mit értesz?:D

2015. febr. 2. 16:37
 3/5 anonim válasza:

Szia! Én is most vagyok nyolcadikos gimiben.

Az előttem szóló szépen összefoglalta a dolgokat.. :)

És a másik két tanárról pedig annyit, hogy mindketten szigorúak és 'sötét múlttal' rendelkeznek :'D

Oké, annyira nem rémes, inkább poén :'D

És végül összejött? Jössz a gimibe?

2015. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, nem valószínű, mert másodiknak jelöltem be, és az elsőbe felvettek (Szombathelyi Művészeti Szakközépiskolába). De azért köszi a választ!:D
2015. márc. 13. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó döntést hoztál! :)
2015. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!