Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Ady Endre Gimnázium,...

Debreceni Ady Endre Gimnázium, vélemény?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam rajta hogy megjelöljem-e vagy ne. Valahol azt írták hogy mindenki bunkó meg sznob és a lányok "ittcsúnyaszóvan". Mások azt mondták hogy csak pár ember olyan, és ilyen emberek más sulikban is előfordulnak (ezzel egyet is értek). Nagyon sokan csak a drámásokat szidják, de nem értem hogy egy ember miatt miért alkotnak véleményt az egész iskolától. Őszinte véleményt kérek, mert én is úgy tudom hogy az iskola maga jó, kiváló a színvonal.

2016. ápr. 4. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akik ezt merték írni, valószínűleg nem járnak oda :) Egyáltalán nem ilyen az Ady, sok program van, jó a közösség. A drámásokat amiatt szidják valószínűleg, mert nem értik meg, hogy sok ott az egyéniség, a művészlélek és az olyan, aki meg akarja magát mutatni. Ez sokaknak nem tetszik, de szerintem nekik is meg van a helyük az Adys közösségbe :)

Tagozatok: magyar-angol kéttan, nyelvi előkészítős angol, nyelvi előkészítős német, emelt szintű dráma, emelt szintű ének, hatosztályos

A nyelvi előkészítős tagozatokon mind első, mind második nyelvből emelt szintű képzés van.

Szakkörök: tantárgyi szakkörök, orosz, spanyol, sajtószakkör

Diáksportkör, azon belül sportlehetőségek: labdarúgás, röplabda, kosárlabda, kézilabda, floorball, aerobik, tánc

Az iskola informatikai csoporttermekkel, pódiumteremmel (színház), fizika- és kémia-előadótermekkel, tornateremmel, konditeremmel és táncteremmel is rendelkezik, könyvtára 12 ezer kötetes. A diákok számára a tanórára való felkészülést az egész iskola területén elérhető WiFi segíti.

Külföldi tanulmányutakat és diákcsereprogramokat is szerveznek. Parneriskolái: Svájcban, Romániában, az USAban

Oktatott nyelvek: angol, német, francia, olasz, orosz, latin, (spanyol)


Nagyon színvonalas iskola, főleg nyelvi orientációjú, humános. Kb. a 3. legjobb gimi Debrecenben :D

2016. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte választ nagyon sokat segítettél. :)
2016. ápr. 6. 06:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Beírtad az Adyt?
2016. ápr. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó suli, egyáltalán nem igaz, hogy bunkók meg sznobok..És! Ezt úgy mondom, hogy engem végül nem oda vettek fel tavaly, hanem a Csokiba. Ennek ellenére rengeteg Adys barátom van, akik nagyon nagyon jófejek. Nyílt napon is, amit láttam az iskola közösségéről az mind pozitív volt. Igaz, sok ott a "furcsa" arc, de mind egyéniségek. A színvonal tényleg kiváló, az iskolával együtt. Azóta is szidom magam, amiért ennyire elrontottam azt a hülye matek írásbelit://
2016. jún. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!