Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Tóth Árpád Gimnázi...

A debreceni Tóth Árpád Gimnáziumról lenne egy pár kérdésem. (? )

Figyelt kérdés

Nyolcadikos vagyok és szeretném eldönteni, hogy hova menjek középiskolába. A TÁG-on gondolkozok. Arra kérlek titeket, hogy ami eszetekbe jut róla írjátok le. Jót is, rosszat is.Saját tapasztalatot, baráttól hallottakat. Mindent. Plusz, ha tudtok valamit a matek-fizika szakról, azt is. Milyen a közösség? Nagyon sokat kell tanulni (matek-fizika) vagy elviselhető?

14/L :)



2016. szept. 10. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kicsit sznobok a gyerekek.Ezzel nincs gond ha az elején olyan vagy mint a többiek,de később olyan lehetsz amilyen vagy.A tananyagok kemények,de oda amúgyis csak akkor vesznek fel ha birod.A tanárok kedvesek,programok annyira nincsenek,de mint az egyetemen,itt is vannak körök.Az egyik ismerősömnek a tesitanárral volt gondja,de ő már rég nincs ott.Szóval jó.A kémia az tán az A vagy a B osztály,de arról semmit nem tudok.
2016. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. :)

Jöhet még komi. :)

2016. szept. 12. 17:21
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ott nem bírják a mónika shows poénokat
2016. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

Írhattok még!

2016. szept. 30. 18:25
 5/17 anonim válasza:
100%

Szia, en a tag-ba jarok

Ez az elso evem (0.)

Szerintem egy hihetetlenul jo iskola, nagyon felszerelt, a kozosseg nagyon jo, a tanarok is jofejek.

Az hogy programok nincsenek az nem teljesen igaz, de persze nem sok valasztasi lehetoseg van.

2016. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2016. okt. 5. 16:05
 7/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok 9.-es matek-fizikás. Nagyon imádom a sulit, nagyon jó a közösség, azt hittem sok sznob lesz, erre még egyet se láttam. Igaz, sokat kell tanulni, de megéri. Ha bármi kérdésed van még a szakkal és a sulival kapcsolatban nyugodtan írj!:)
2016. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Eleinte tartottam attól, hogy mindenkitől azt fogom hallani, hogy mennyire sznob a társaság, de ezt csak az állítja, aki nem oda jár, csak hallotta. Aki odajár, mindenki azt mondja, hogy nem sznobok a gyerekek. Ennek nagyon örülök, találkozunk nyílt napon! :D

2016. okt. 9. 15:50
 9/17 V. Reni26 válasza:

Szia :) ez az első évem a tágban, matek-fizika szakon. Szerintem jól teszed ha ezt a sulit választod! Egy éve én is ilyen helyzetben voltam mint te. Miután eljöttem a nyílt napra nem volt kérdés, hogy melyik sulit válasszam. Egyszerűen "beleszerettem" a TÁG-ba.

Nagyon jó az iskola, jó a közösség, jól felszerelt suli :) féltem, hogy milyen lesz az osztály, milyen lesz maga a suli, de egyszerűen tökéletes. Nagyon imádom :)

Most volt az elsősavató és az is nagyon jó élmény volt :)

De viszont a TÁG egy erős suli, szóval akkor gyere ide, ha bírod a hajtást! Napról-napra, óráról-órára tanulni kell! De ha eddig is így csináltad akkor nem lesz semmi gond :) csak hozzá kell szokni a sok tanuláshoz :D

Ha bármiben tudok segíteni, nyugodtan írj privátban :) találkozunk a nyílt napon ;)

2016. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél!
2016. okt. 12. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!