Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Tóth Árpád Gimnázi...

A debreceni Tóth Árpád Gimnáziumról lenne egy pár kérdésem. (? )

Figyelt kérdés

Nyolcadikos vagyok és szeretném eldönteni, hogy hova menjek középiskolába. A TÁG-on gondolkozok. Arra kérlek titeket, hogy ami eszetekbe jut róla írjátok le. Jót is, rosszat is.Saját tapasztalatot, baráttól hallottakat. Mindent. Plusz, ha tudtok valamit a matek-fizika szakról, azt is. Milyen a közösség? Nagyon sokat kell tanulni (matek-fizika) vagy elviselhető?

14/L :)



2016. szept. 10. 20:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is most vagyok elsős:)

A suli épülete nagyon modern, jól felszerelt.

A tanárok jófejek, nem az a céljuk, hogy megbuktassanak:D

Egyáltalán nem járnak sznobok a suliba, legalábbis én nem vettem eddig észre:'D

Nyílt napra mindenképp gyere, és ha bármi kérdésed, nyugodtan írj!

2016. okt. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Nyílt napra mindenképp megyek. :)

2016. okt. 16. 12:48
 13/17 anonim válasza:
Szia! En is iden vagyok elsos, matematika-informatika szakon. Nekem eddig iszonyatosan bejon, akitol meg azt hallottad, hogy sznobok lelohelye, rosszul gondolta. Egyaltalan nem jellemzo a sulira szerintem. Bekerulni sem olyan hipernehez, ha irsz egy min. 70 pontos irasbelit es jol sikerul a szobelid is valszeg benn vagy. A tanarok nagyon felkeszultek, rendesek es segitokeszek. A hangulat is pazar az iskolaban. Ha szeretnel magadnak boldog 4 evet, akkor erosen ajanlom a TÁG-ot. Annyit meg hozzateszek hogy az altalanos iskolanal tobbet kell tanulni.
2016. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)

Arra számítok, hogy sokkal többet kell majd tanulni. :)

Szóbeli felvételinél lehet választani, hogy matekból, vagy fizikából szeretném-e. Vannak versenyek, amiknek ha bejutottál az országos döntőjére, akkor csak szóbeli elbeszélgetésen kell részt venned. Ott van közöttük a Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny. Ötödikben és hatodikban ez még Jedlik Ányos Országos MatFiz verseny. Ez is beleszámít? Vagy csak a sima fizika?

2016. okt. 17. 17:33
 15/17 anonim válasza:
Szívesen :D . Ezt sajnos nem tudom, érdeklődjetek utána akár telefonon akár személyesen.
2016. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. okt. 19. 16:20
 17/17 A kérdező kommentje:
Más nem tudja esetleg?
2016. okt. 22. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!