Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 4,5-ös átlaggal már nincs...

4,5-ös átlaggal már nincs semmi esélyem bekerülni egy jó gimnáziumba?

Figyelt kérdés

A Sashegyi Arany Jánost meg hasolókat néztem. De a szüleim szerint felejtsem el, mert ilyen eredménnyel semelyik jó iskolának nem fogok kelleni... Mostanában már nagyon sokat tanulok, igyekszem, de attól még ott vannak a rossz jegyek, nem tudom azokat eltüntetni. Teljesen kétségbe vagyok esve és már az önbizalmam is elvette ez az egész, mert nem vagyok elég jó. Szerintetek még fel tudom tornázni a jegyem kb 4,7-4,8-ra? Kitűnő már biztos nem leszek, de tavaly év végén ennyi volt az átlagom, ami tudom, hogy nem a legjobb, de én ennyire vagyok képes csak...


14/L



2016. nov. 1. 11:15
 1/4 anonim válasza:
100%
Ez hülyeség...!Mindenhol azt nézik milyen jól írod meg a központit mert az 50 % hogy hogyan tovább, illetve ha van szóbeli az is, de a jegyek csak akkor ha a központi nem lett jó viszont az átlagod egekig felemelő.
2016. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy 50%-ban az írásbeli számít, de a 7. év végi es a 8. félévi jegyek 25%-ban számítanak... Es ugye a szóbeli is 25%. Bár nem minden helyen van igy, de az Aranyban pl igen. Es nagyon felek, hogy nem vesznek fel es mehetek valami gagyi gimnáziumba a züllött alakok köze, miközben nem oda való vagyok, csak az jegyeim rontják le az esélyeimet...
2016. nov. 1. 11:30
 3/4 anonim válasza:
100%
Ha nagyon akarod hidd el sikerül, sok sikert kívánok tudom hogy ha hiszel benne és akarod sikerül.
2016. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedves vagy :)

Mindent meg fogok tenni erte :)

2016. nov. 1. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!