Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kétségbe vagyok esve, valaki...

Kétségbe vagyok esve, valaki valami tanács?

Figyelt kérdés
Szóval jártam egy egész jó hírű gimnáziumba 2 évig (0. + 9.) viszont távoznom kellett idén augusztusban. Egy elég gyenge iskolába kerültem, ahová nem tudok beilleszkedni. A suli amibe menni akartam volna nem vett át, mert tele volt az évfolyam. Egy másik suli idén félévkor vesz át, de vizsgáznom kéne. Nem tudom mit csináljak. El akarok menni a jelenlegi sulimból de nincs ötletem hogy hova. Már a család is ráment idegileg.. kétségbe vagyok esve

2016. nov. 8. 21:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja a vizsga egyébként baromi nehéz, és szivatós lenne így elég merész ötlet bevállalni.
2016. nov. 8. 21:06
 2/7 anonim ***** válasza:

És ha halasztanál egy évet és abba a suliba mennél, amit szeretnél, csak egy másik évfolyamba? Vagyis be is ülhetnél a kilencedikesekhez is, ha jól értem, hogy most 10. osztályos vagy.

Mármint ha végképp nincs más megoldás.

2016. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Így is túlkoros vagyok, nem szeretnék huszon valahány évesen végezni
2016. nov. 8. 22:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, én is ezen izéltem, de ha végképp nem találsz jobbat, még mindig jobb. Én is túlkorosan végeztem, mert betegség miatt többször halasztanom kellett. Nem volt túl jó érzés, de kibírható.


Miből kéne vizsgázz és mekkora anyagrészből? Ha nem erős a suli, akkor magántanárral tudnál készülni rá, aztán megcsinálod valahogyan.

2016. nov. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kémiából, pont ez az a tantárgy ami nekem a legnehezebben megy. Fél évi anyagból. Az a baj, hogy nyelvvizsgát is most csinálom és nagyon sűrűek a napjaim. De azért köszönöm a segítőkészséget.
2016. nov. 9. 00:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem speciális kémiás az osztály, akkor a kilencedik első féléve nem olyan para kémiából. Igazából az elektronszerkezet, ami nehéz, a többi nem para.

Sok sikert :) Szerintem egy próbát megérne. Bár ebből pont nehéz a magántanár, de pár óra is sokat segíthet.

2016. nov. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mostani anyagból. Tehát a 10. első félévéből. Hát lehetséges hogy megpróbálom. Köszönöm a segítséget! Azért további ötletek/tanácsok is jöhetnek
2016. nov. 10. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!