Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Szegedi Ságvári...

Milyen a Szegedi Ságvári Endre Gimnázium?

Figyelt kérdés

Milyenek a tanárok? Milyen a közösség?

Milyen szintű érettségit kapunk hozzá?

Az igaz, hogy a SZTE -nek a gyakorló gimije, és onnan tuti a bejutás az egyetemre?

Milyen a biosz-kémia-fizika szak? Tényleg a bioszon állatokon kell kísérletezni?


Milyen maga a tanulás ebbe a suliba? Mármint sok nagyon az anyag amit egyszerre adnak a tanárok?


Ha mondjuk a bkf-re jelentkeznék, de nem tetszene az, akkor az egyetemen ettől független mehetnék mondjuk matekos szakirányba?

Ja- és kb.hány ponttól lehet bejutni a suliba? Hány pontos felvi kéne hozzá?

Más véleményt is meghallgatok szivesen, de aki oda jár, vagy ismeri jól a sulit, az légyszives minden infót ami eszébe jut írjon le. Köszönöm. :)



2016. nov. 10. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Sznoboknak valo. Eskuszom emberlieg akik oda jarnak azok kb mint aaa hagyjuk egyszer ismerkedtem onnan egy lannyal de meg

most se tudom tultenni magam rajta... eletem legrosszabb elmenye. Lenyeg a lenyeg akik oda jarnak felsobb rendunek hiszik magukat mint a radnotisok

2016. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
en amugy egy neve sincs videki gimibe jartam es siman felvettek
2016. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már biosz meg kémia akkor inkább Radnóti szerintem.
2016. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az iskolába való bejutás nem a "honnanjöttéltől" függ, hanem a pontszámodtól.
2016. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól de egy egy ságváris meg radnótis szépség még képes azt is lenézni aki egyetemre jár..:d miért nagyképű ott mindenki?
2016. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ohjaj, zavar a buksikban :D

Feltételezem, a drága kérdező mostanság érettségizik, szóval neki már nem szól a mondandóm, de amennyiben végül a Ságvóban kötött ki, tudni fogja, hogy igazat beszélek.

A ságvárisok NEM nézik le a radnótisokat, sem semmilyen más embert, csak azért, mert ők oda járnak. Tény, hogy talán az Alföld legerősebb iskolái közé sorolható úgy az SG, mint az RMG, de ettől nem tartják jobbnak magukat másoknál.

A bekerülésnél a kutyát nem érdekli, hogy kinek a kölke vagy. Az érdekel mindenkit, hogy az agyad mennyire vág, hogy mennyire vagy való az iskolába.

Könnyen lehet, hogy van kivétel azon dolgok alól, amiket írtam, de hol nincs? Pontosan ugyanannyi radnótis nézi le a Ságvárit és diákjait, pontosan ugyanannyi deákos hiszi jobbnak magát, mert őt abba az iskolába járnak, és pontosan ugyanannyi tömörkényes jutott be csókosan az iskolába, mint bárhol máshol.

De el lehet hinni, nem arra nevelnek minket, hogy lenézzük a környezetünket a mivoltunk miatt. Arra nevelnek minket, hogy legyünk örökké büszke ságvárisok, és élvezzünk minden itt eltöltött percet, majd hasonlóan az életet.


bye bye

2021. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!