Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik lenne a legjobb B terv?

Melyik lenne a legjobb B terv?

Figyelt kérdés

Szóval elsősorban Pénzügy-számvitel vagy Gazdálkodási és menedzsment lenne a cél. Matekból és nyelvekből vagyok jó, azért ebben az irányban gondolkodtam. Angolból fogok emeltezni, németből középfokú nyelvvizsgám van, matekból járok emelt faktra, ahol 5ös vagyok, de abból inkább közepen próbálok elérni egy 95+ százalékos eredményt, biztos ami biztos, egy emelt tudna hozni meglepetéseket :D Informatikából meg a két nyelvből tettem előrehozott érettségit középszinten, az infó 94% lett (a nyelv nem oszt vagy szoroz most, mert ugye emeltre készülök).

Számolgattam a pontjaim, de nem igazán akar kijönni :D Fizetni nem szeretnék/tudnék, meg valamiért az van bennem, hogy akkor hiábavalónak érezném, hogy kitűnő tanuló voltam elsőtől kezdve, mintha kevesebb lennék azért, hogy én fizetek. Meg ugye így elesek az ösztöndíjtól stb. Szóval B terveken gondolkozom, esetleg olyasmiken, ahonnan később átkerülhetnék a vágyott szakjaimra, el lehetne fogadtatni tantárgyat, ha jövőre újrafelvételizem (mert ugye addigra képbe leszek az összes érettségimmel, és tudni fogom, hogy miből kéne javítanom)

Szóval ezekre gondoltam lehetőségként (de továbbiakat szívesen elfogadok):

- BGE - Turizmus vendéglátás (ez rettenetesen érdekel, tudom, hogy büfészak, de tényleg szívesen tanulnám)

- BCE - Gazdaságinformatika (ugyan a középszintű érettségim jó lett infóból, szerintem annak nem sok köze van az informatikához, szóval nem tudom. De bízom magamban, hogy teljesíteni tudnám, úgy tudom nem olyan brutál mint a mérnökinfó)

- BGE - Gazdaságinformatika (esetleg ha írnátok, hogy melyik suliban jobb azt megköszönöm)

- BME - Műszaki menedzser (Erről őszintén nem tudom mit gondoljak, jót-rosszat is egyaránt olvastam róla, a tanterv alapján érdekes számomra)


2017. jan. 24. 15:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!