Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kezdő angolosnak milyen...

Kezdő angolosnak milyen hanganyagot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Jelenleg olyan munkát végzek, ami szellemileg nem túl megterhelő és közben tudok hanganyagokat hallgatni (viszont videót nézni nem, mert munka közben a kezemet kell figyelnem).

Angolt évekkel ezelőtt tanultam, már csak 1-2 szóra emlékszek, ezért vehetjük úgy, hogy teljesen kezdő vagyok. Mesekönyvek hallgatásával már próbálkoztam, de még abból se értettem semmit, ezért olyan hanganyag lenne a legjobb, ahol az angol szöveget közben magyarra is fordítják.



2023. ápr. 3. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így kivitelezhetetlen! Nem fog megragadni semmi, ha közben dolgozol és másra is koncentrálsz.
2023. ápr. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csomagoló munka, ész nem kell hozzá, kb olyan mintha mosogatnék, de sajnos csak itt sikerült elhelyezkednem. Amint találok jobbat váltani fogok, de addig is szeretnék valami hasznosat csinálni közben.

Az a kérdésem, hogy létezik-e olyan hanganyag, ami kezdő angolosoknak való, nem pedig az, hogy ez a módszer mennyire hasznos. Mindenképp szeretném kipróbálni, ha esetleg működik, akkor örülök, ha nem, akkor pedig nem vesztettem emiatt semmit.

2023. ápr. 3. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=ar1MCjpfP94 ilyeneket letölthetsz mp3-ban... de mondom, alapjában véve nem fog használni. Ha az alapok megvannak, akkor inkább otthon dolgoznék rá.
2023. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyelvkönyvek hanganyaga a legjobb, hiszen az úgy van kitalálva, hogy fokozatosan nehezedik. Itt egy halom:

[link]

2023. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Relaxa Villám Angol egyértelműen.

[link]


Ha amerikai angol érdekel, akkor pedig Effortless English.

2023. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!