Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt angol szóbelin szoktak...

Emelt angol szóbelin szoktak buktatni, vagy mindenkit átrugdosnak?

Figyelt kérdés

ápr. 10. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Ha eljutsz a szóbeliig nem valószínű, hogy megbuktatnak.

Parkm emelt abgolozott pár éve, kb örültek a vizsgáztatók, hogy meg tud szólalni, mert nagyon sokan elég durván magyaros akcentussal beszélnek.


Miért gondolod úgy, hogy nem menne egyébként? Szerintem ha emeletre jelentkeztél azért van legalább annyi tudásod, hogy (legalább) átcsússz valahogy

ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Hát át nem fognak rugdosni. Ha nem ütöd meg a minimumszintet, akkor buktatnak. Emelten idegen tanárok vannak, akik közömbösek veled szemben. De a többség általános iskolától kezdve tanul angolt, azért nem hiszem hogy annyira ne tudna beszélni hogy megkapja az átmenéshez szükséges pontszámot
ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
*ne kapja meg, elírtam
ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Itt meg tudod nézni, hogy milyen pontszámokat kaptak a különböző vizsgarészekre a korábbi vizsgákon:

[link] www.ketszintu.hu/publicstat.php

Az egyik emelt angolt letöltöttem, nem sok 10 pont alatti volt a beszédkészségnél. De nem elemeztem alaposabban.

ápr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!