Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Orosz középfokú nyelvvizsga...

Orosz középfokú nyelvvizsga nulláról 9 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a nyelv, és angol felsőfok után ezt akarom tanulni.Még gimiben szeretném letenni a középfokút.NAgyon motiváltnak érzem magam, és semmi sem tántoríthat el, szorgalmam határtalan...:D=)
2010. dec. 14. 18:25
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
46%
Akkor te már valamit tudhattál, mert nem a semmit olvastad meg írtad. De azt még mindig nem írtad meg, hogy hogy tanultál.
2010. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
64%

Igen tudtam, azt hogy мама, папа, молоко, привет, как дела. Kb ennyit. Mert csak tetszettek a betűk és megtanultam őket, ennyi. Ez biztos, hogy hatalmas előny volt a nyelvvizsgán. Nemde?

És hogy hogy tanultam? Hogy tanultam volna? Leültem elővettem a könyvet, elolvastam a szöveget megcsináltam a feladatokat és szavakat tanultam, néztem egy pár filmet oroszul. Eltelt 10 hónap és csiribú-csiribá - nyelvvizsga!

Remélem most már minden kérdésedre választ kaptál!

2010. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
30%
Nem, nem kaptam, mert egész egyszerűen nem hiszem el. Még az a kérdés hiányzik, hogy milyen könyvet vettél elő? (Nem tartozik rám, mert semmi közünk egymáshoz, de ha privátban írnál nekem egy féloldalas fogalmazást mondjuk a családotok karácsonyi, szilveszteri előkészületeiről, szokásairól, akkor biztos elhinném.)
2010. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
71%

A ключ és шаг за шагом könyveket vettem elő. Meg volt vmi mesekönyvem, annak már nem emlékszem a címére.

Hát már meg ne haragudj, de az biztos, hogy én nem fogok fogalmazás írogatni neked. Holnap és holnapután is vizsgám van, szóval van jobb dolgom is.

De ha ennyire szeretnéd beszkennelem a bizonyítványt. De azért egy csöppet pofátlanságnak érzem, hogy a jószándékú segítségemet a kérdezőnek, te egyszerű hazugságnak nézed. Csak azt nem értem, hogy ez miért jó. Mert miért is lenne nekem az jó, ha hazudok neki???

2010. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
33%
Várom a szkennelt lapot.
2010. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
66%
óóóóó köszönöm mindjárt hálás is leszek, hogy elküldhetem
2010. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg keddig várhatsz is, mert otthon vannak a nyelvvizsga-bizonyítványaim.
2010. dec. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
41%
Vártam keddig, sőt már szerdáig is...
2010. dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
41%
Szombat ...
2010. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
85%

hétfő

és rájöttem, hogy nem küldök neked semmit, mert rajta van a bizonyítványomon az összes adatom. bocccs

a lényeg az h én tudom h igazat mondok, te meg nem érdekelsz

2010. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!