Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Orosz középfokú nyelvvizsga...

Orosz középfokú nyelvvizsga nulláról 9 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a nyelv, és angol felsőfok után ezt akarom tanulni.Még gimiben szeretném letenni a középfokút.NAgyon motiváltnak érzem magam, és semmi sem tántoríthat el, szorgalmam határtalan...:D=)
2010. dec. 14. 18:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
59%
Akkor meg maradjunk annyiban, hogy továbbra sem hiszem el. Egyébként van valami technika arra, hogy hogy lehet beszkennelt képek egyes részeit befeketíteni. De azt még megkérdezem, hogy melyik Sag za sagom-ot és Kljucs-t végezted el.
2010. dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%

Teljességgel nem érdekel, hogy elhiszed-e.

Hogy-hogy melyiket? Sag 1. és Kljucs 1. meg elkezdtem a Sag 2-t is, de az nem tetszett, mert csak a munkafüzetben van nyelvtan én meg azt elfeljetettem megvenni.

2010. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
32%

hát kedves kérdező,hiába vitáznak itt feletted,akkor sem lehet ennyi idő alatt teljesíteni,de csak tanuld szorgosan,nagyon jól jársz vele és akkor is ha két év alatt lesz meg,nem kilenc hónap alatt

(továbbra is az orosz szakos)

2011. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
85%

Azt kell mondjam, hogy ha egy orosz szakos az első tanév után nem tud letenni egy középfokú nyelvvizsgát az elég gáz.

Két éve végeztem az ELTE-n és az első tanév végére az csoport 80%-nak sikerült, második év végén a felsőfok is meglett, bár ott már csak a csoport kb 70%-nak.

Ne tántorítson el semmi, csináld csak, gyönyörű nyelv, az angolhoz képest pedig kategóriákkal választékosabb, finomabb, árnyaltabb és kifejezőbb.Angolból és franciából van még szintén C2, de pl az angolt csak azért tanultam mert a munkám miatt elengedhetetlen.

Azóta hogy állsz?

2011. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
53%
Ну что выучил русский язык? :D:D:D:D
2011. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
53%
не кажется...:D:D
2011. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
60%

Ne haragudj, de a Kljucs és Sag za sagom 1, az alapfokú... szóval arra lehet, hogy felkészültél, de a középre nehezen......

Mint orosz szakos mondom, hogy hülyeség, amit beszélsz, mindkét könyvet nagyon jól ismerem és az alapfokot lehet teljesíteni velük.......................

2012. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

2011-07-08 22:35

Eltés orosz szakosok mondták, hogy a kezdő csoportnak másodéven heti két orosz órája van és senkinek nincs középfokúja, csak a haladó csoportosoknak. Ennyit esett volna az eltén a színvonal????

2012. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Az eltén szánalmas az oroszoktatás színvonala...(nem csak azé, de hát ez van)
2012. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
61%

27/29!

Akkor mint orosz szakos az orosz szakosnak elmondom, hogy igenis lehet ennyi idő alatt nyelvizsgát tenni. Mindenki úgy felfújja ezt a nyelvvizsga-ögyet, mintha mekkora dolog lenne pedig egyáltalán nem az.

És azt azért ne felejtsük el, hogy itt nyelvvizsgáról van szó- ami nagy százalékban szerencse is.

Amúgy melyik egyetemen vagy orosz szakos?

2012. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!