Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvet válasszam?

Melyik nyelvet válasszam?

Figyelt kérdés
A sulinkban választani kell hogy milyen nyelvet válasszunk az angol mellé (német, francia, olasz, orosz)

2013. jan. 31. 20:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én oda mennék, ahol jó tanár van
2013. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Spanyolt nem lehet(?)!
2013. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem olasz

Azért is ajánlom mert negyedrészt olasz vagyok de gondolj csak bele,ha azt kérdezik milyen nyelvet beszélsz mondod hogy angol és olasz.Az olasz egyből felkapják a fejüket,azért mert egzotikus nyelv kevesen beszéli és ráadásul még szép is.Ha meg nagyon jól megy lehetsz akár tolmács is olasz tolmácsból úgyis kevesebb van mint németből vagy angolból.Meg az angol és a német amyúgy is germán nyelv mellé tanulsz egy újlatint már jobb vagy,mint a többiek.Remélem tudtam segíteni.De azt válaszd amelyik a legközelebb áll hozzád.

2013. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Előbb a magyart, mert a "válasszam" nem helyes... :cccc

Végül mi lett? Hogy haladtál vele? Melyiket ajánlod?

2021. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Most mégis mi a baj azzal, hogy "válasszam"? :c
2021. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Hagyjad ő sem tud magyarul...

Vicc az egész

2021. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!