Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tegyek ha utálom az...

Mit tegyek ha utálom az angolt, de muszáj tanulni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Tanulj. A világ összes tudása megvan valahol a neten angolul ^^ A fél világ beszéli. Hasznos vagy hasznos?
2008. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én is sokat szenvedtem vele, megértelek!

olyan konyveket olvastam angolul, amiket szerettem (és marha buszke voltam, amikor "tulvoltam" rajtuk), angol jatekokkal jatszottam, forditottam a hobbimmal kapcsolatos dolgokat, stb

nincs nyelvérzékem, sajnos mas nyelv se johetett szoba, de ha szeretnel mas nyelven tanulni, es csak az angollal vannak gondok, en mindenkeppen batoritalak

2008. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a mai világban kb bátran kijelentheted hogy angolt tanulni muszáj. amit ajánlani tudok az az hogy szeresd meg az angolt! én sem vagyok odáig érte, de azt hiszem elég elveszett lennék nélküle...

hogy szeresd meg? az nagyon függ attól hogy miért utálod. lehet egy rossz tanár is az oka... vagy az h nem ismered a nyelvet. a lényeg hogy ne a nyelvtant kezd el magolni, az ugysem fog menni. keress vmi olyan témát ami nagyon érdekel és arról olvasgass angolul (neten). nézz filmeket angolul angol felirattal. észre sem veszed és már beszélni fogsz alapszinten:)

amugy meg az egyik legegyszerűbb nyelv, nem véletlen beszéli annyi ember szerte a világon.

2008. okt. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogyha megtanulod, akkor kesobb kitudsz menni kulfoldre dolgozni! Angol nelkul pedig nehezebb lesz. Hallgass angolul zeneket, es nezegess a neten angol oldalakat, fiatalokrol, sztarokrol. Probald olvasni oket, es sikerelmeny lesz amikor megerted oket (mas pedig nem erti).

Gondolom nyomatjak a suliban a tomeny nyelvtant, es szarazon tanitjak. De hidd el megeri tanulni!

Jo nyelvtanulast!

2008. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én se nagyon kedvelem az angolt,de mégis muszáj tanulni.

A tanárom azt mondta,hogy az angolt csak úgy érdemes tanulni,ha szeretjük.Ha nem szeretjük,találjuk meg benne azt,amit szeretünk vagy tudunk.

2009. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne tanuld. Olyan nyelvet tanulj amit te akarsz. Ehez van jogod,!
2018. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!