Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Első OKJ-s képzés, Kéz- és...

Első OKJ-s képzés, Kéz- és Lábápoló, Műkörömépítő tanfolyam. Ingyen, vagy fizetnem kell érte?

Figyelt kérdés
Még nem töltöttem be a 23. életévem (20 éves leszek idén) és szeretnék erre a tanfolyamra jelentkezni, nem végeztem még el egyetlen OKJ-s képzést sem, fizetnem kell a tanfolyamért? Ha nem, akkor mindenhol ahol meghirdetik, tudok ingyen tanulni?
2010. jún. 9. 00:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom, hogy első OKJ-s 23.éves korig akkor ingyenes, ha középiskolai, vagy főiskolai keretek között tanulsz olyat ami OKJ-s végzettséget ad.

Tehát pl. kereskedelmi/vendéglátóipari/idegenforgalmi szakmenedzser, pénzügyi szakügyintéző, idegennyelvi kommunikátor, és még rengeteg.

Ezek ált. 2 évesek és nappali vagy levelező munkarendűek, és OKJ-s végzettséget adnak.

Más tanfolyamot nem végezhetsz ingyen, max akkor, ha bejelentett munkanélküli vagy min. 3 hónapja.

2010. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia!Megkérdeztem, nem ingyenes.Olyan 100 fölötti az ára, mivel meg kell venned egy kezdő csomagot ha még nincs.19/L
2010. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem ingyen van
2016. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A kéz- és lábápoló az nem külön van?
2016. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!