Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémia szóbeli vizsga tétel...

Kozák Róbert kérdése:

Kémia szóbeli vizsga tétel kihúzása után hogy megy?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy amikor bemegyek és kihúzom a tételt utána ki lehet dolgozni az adott tételt?


Megkérdeztem a tanáromat aki ezt írta:

A felkészülési idő alatt összeszeded a gondolataidat, készítesz jegyzetet magadnak, természetesem minden segédeszköz nélkül!!!

A terembe egy tollal jössz be, és semmit nem használhatsz.


Mit jelent az hogy jegyzetet segédeszköz nélkül készítsek?


Nekem 13 tételt kell megtanulnom de ezeket külön külön egy lapra leírtam, mikor kihúztam a tételt nem olvashatom át a lapomat?


2010. dec. 25. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem 13 tételt kell megtanulnom de ezeket külön külön egy lapra leírtam, mikor kihúztam a tételt nem olvashatom át a lapomat?"


Ezt most úgy gondoltad, hogy beviszed a 13 kidolgozott tételed, húzol egyet, és elolvasod amiket írtál?

Ez még viccnek is rossz:D


A segédeszköz nélkül az azt jelenti, hogy nem vihetsz be könyvet, füzetet, kidolgozott tételt. Csak az eszedet.

Kihúzod a tételt, leülsz. Kapsz egy üres papírt. Leírod amit akarsz, aztán kimész és elmondod. Közben a kezedben lehet a papírod.

2010. dec. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit nem lehet ezen érteni?

Bemész, kihúzód lesz vagy 5-10 perced felkészülni úgy, hogy leülsz és kiodlgozod a tételed, hogy miket kívánsz elmondani, többnyire csak vázlatot írsz, tehát nem gyémántkeménységűre kalapált végleges igényű mondatokat :)

A segédeszköz használata azt jelenti, nem használhats puskát!

2010. dec. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.


akkor amire én gondoltam az hülyeség ezek szerint:)

azt hittem hogy húzok egy tételt leülök és amit kidolgoztam azt elolvasom erről a tételről és utána felelek belőle.

2010. dec. 26. 00:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDDDDDDDDD Te nagyon el vagy tévedve. Ennek mégis mi értelme lenne?

Egy egy-két oldalas tételt egy olvasás után is fel lehetne mondani.

Egy vizsgának az a lényege, hogy OTTHON megtanulod, és aztán használod az eszed...

Ennyi erővel már a könyvet is bevihetnéd és kiírhatnád belőle a tételt...

2010. dec. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ami segítség az érettséginél, hogy lehet függvénytáblát használni! Szerintem hasznos lesz, lehet majd támaszkodni rá.
2010. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És mit fogsz kezdeni a magyarérettségin a szövegértési feladattal? :-DDD
2010. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az tök oylan lenne amit te gondolsz hogy tz közbe a könyvet átolvasod(:
2011. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!